karneval v Nice na Azur.pobřeží
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

Nezapomenutelné karnevalové veselí v Nice, plné masek, tanečníků a květin, město Cannes proslulé filmovými festivaly a návštěva města Menton s citrusovými zahradami

Popis

 

 

1.den: odjezd z Brna v 15:00 hod.

 

2.den: ráno příjezd do Mentonu – přímořského letoviska na Francouzské riviéře. Díky teplému podnebí, které zde panuje, se tu skvěle daří citrusům, jimiž městečko proslulo. Menton má hned několik nádherných zahrad, my navštívíme zahrady Biov?s, ve kterých budeme moci obdivovat působivé sochy vyrobené z citrusových plodů. Poté se společně projdeme historickým centrem po pěší zóně Rue St-Michel, lemované kavárnami, restauracemi a palmami. Uvidíme náměstí Place aux Herbes, hlavní mentonský svatostánek a Baziliku archanděla Michaela. Nedaleko moře stojí pevnost ze 17. století a naproti ní budova městské tržnice a Muzeum Jeana-Cocteaua. V odpoledních hodinách odjezd do Nice, ubytování v hotelu přímo v centru města. Večerní procházka po Nice s průvodcem.

 

3. den: ráno po snídani přejezd do Cannes – město proslavené filmovými festivaly. Uvidíme chodník slávy s podpisy světoznámých herců a hereček, Festivalový palác a Casino, bulvár Croisette, uličky Starého města, vyhlídku z návrší Le Suquet na město, přístav, záliv a Lerinské ostrovy. Poté se vrátíme zpět do Nice, kde se podíváme na hlavní náměstí Masséna, uličky Starého města, květinový trh Cours Saleya, stavbu Opery a katedrálu sv. Reparaty. Dále se vydáme na pobřežní promenádu Promenade des Anglais a vyjedeme na útes Colline du Château, z nějž se nám naskytne výhled na pobřežní promenádu a Staré město. Zbytek dne bude patřit karnevalovému veselí. Součástí karnevalu jsou tzv. květinové bitvy s průvodem tanečníků a přehlídkou zdobených alegorických vozů. I my se květinové bitvy zúčastníme. Odpoledne je volný program, který je možný využít k procházkám Starým městem, posezení či nákupům. Ve všem Vám bude nápomocen průvodce. Po setmění nás čeká další karnevalový zážitek – působivě osvětlený karnevalový průvod. V pozdních večerních hodinách odjezd do ČR.

4.den návrat do ČR odpoledne

 

Orientační ceny vstupného: Karneval v Nice: odpolední korzo 12 €, večerní slavnost 12 € (obojí je cena

za místo ke stání), muzeum Cocteaua 8 €, zahrada Bioves 10 €

Cena zahrnuje: dopravu zahraničním busem s klimatizací (NE PATRO), WC, DVD a barem s nápoji za Kč, ubytování v hotelu Nice Port*** 20.-23.2., v hotel Nice Gare*** 27.2.-1.3., 1x snídani formou bufetu, služby průvodce.

 

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění včetně storna 124 Kč/osoba/ zájezd, místenka v buse

100 Kč/osoba, jednolůžkový pokoj 890 Kč, pobytová taxa 160 Kč/osoba

Nástupní místa: Brno, Jihlava, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov – bez příplatku

Svozová místa obousměrně: Ostrava, Frýdek – Místek, Nový Jičín, Příbor 390 Kč, Zlín 250 Kč, Olomouc Kroměříž 200 Kč. Senioři nad 65 let a děti do 18 let mají 50 % slevu na svoz

ck apollon

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel