Šumava a Lipno
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Poznávací dovolená s turistikou

Program
1.den: Zastávka v Českém Krumlově.
2.den: Z Nové Pece pěšky okolo Schwarzenberského kanálu a dále přes Kamenné moře k Plešnému jezeru, návrat stejnou cestou zpět (13km). Zdatnější z Plešného jezera na největší horu české části Šumavy - Plechý (1378m) a dále k rozcestníku Rakouská cesta na Rakousko-ČR hranici. (navíc 6km).
3.den: Túra novou naučnou stezkou vojenským újezdem Boletice z osady Záhvozdí okolo Úhlíkovského rybníka na Knížecí Stolec (1236m) s rozhlednou (výhledy na celou Šumavu), návrat zpět okolo Adolfova kamene (14,5 km). 4.den: Plavba lodí po VN Lipno, Lipno rekreační centrum, stezka v korunách stromů, příp. koupání.
5.den: Z osady Kaplice k Boubín. jezírku a odtud NS okolo Boubínského pralesa (státní přírodní rezervace). Návrat do Kaplice (8km) nebodále na horu Boubín (1362m) s rozhlednou, sestup do Kubové huti (+8km).
6.den: Medvědí stezka - trasa nádhernou šumavskou přírodou s velkým množstvím zajímavých skalních útvarů, které mají různá jména. Trasa: Ovesná, Skalní vyhlídka, okolo vrcholu hory Perník, Jelení jezírko, osada Jelení (8km). Zdatní k žel. zastávce Černý Kříž (+7km).
7.den: Po snídani odjezd domů, cestou zastávka v Telči.
Cena zahrnuje
6x Ubytování – hotel Swing, doprava zájezd. autobusem s klimatizací, 6x polopenze, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Vše, co není uvedeno v ceně zájezdu, dále pojištění storna viz str. 42.
Místní poplatek 15 Kč/os./noc (vybere průvodce), plavba lodí po Lipně - cca 250 Kč.   Možnost 1/1 l pokoj - cena 7950 Kč
Ubytování
6x Ubytování – hotel Swing 2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky
a 3 lůžkové pokoje, všechny s kompletním sociálním zařízením, TV-SAT
Poloha
Zrekonstruovaný hotel Swing*** s novými majiteli se nachází u Lipenské přehrady v osadě Radslav u Černé v Pošumaví
Vybavení a služby
2 restaurace, vinárna, fitness, sauna, venkovní bazén, cca 200 m od hotelu je hotelová pláž s občerstvením (od července do srpna) a hřištěm na plážový volejbal.
Stravování
6x polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře 3 chody, výběr ze 3 jídel),

nástupní místa: Karviná, Č.těšín, Třinec, Havířov, Ostrava,F.Místek, N.Jičín, OLOMOUC, Brno

CK AZ TOURZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

21.7.2019 27.7.2019 6450 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


stezka Lipno
Lipno
Č.Krumlov
Copyright © 2017  VARIETA Travel