Přírodní krásy a hrady Hruboskalska

 
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

3 denní zájezd do jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky - Hruboskalska. Působivé skalní hrady a zámky v kombinací s nádhernou přírodou vám jistě učarují. V Miletíně si pochutnáte na hořických trubičkách a z minulosti na vás dýchne duch pevnosti v Josefově. 
 

PROGRAM ZÁJEZDU

 

1.den: Odjezd z nástupních míst do pevnosti JOSEFOV (nechte se unést do období vlády císaře Josefa II. a ponořte se do tajuplných prostor nejrozsáhlejšího podzemního komplexu v Evropě, kde se vojáci orientovali pouze podle vystouplých čísel na zdi), poté si osladíte život v MILETÍNĚ (návštěva firmy Pravé hořické trubičky, kde budete mít možnost nejen seznámit se s tradiční výrobou trubiček, ale sami si stočíte dobrůtky, které vám budou následně zabaleny do krabičky jako suvenýr). JIČÍN (romantické město Václava Čtvrtka s Rumcajsem, Mankou a Cipískem, prohlédnete si nádherné historické centrum, bránu do Českého ráje). Přejezd na ubytování,  nocleh.


2.den: Po snídani odjezd na půvabnou cca 8 km dlouhou trasu v HRUBOSKALSKU. Prohlídka zámku HRUBÁ SKÁLA (renesanční zámek na pískovcových skalách v místě středověkého hradu, ze zámecké věže výhled na krásy Českého ráje), přechod k hradu VALDŠTEJN (nejstarší hrad Českého ráje, možnost prohlídky). Přejezd na ubytování, nocleh.
3.den: Snídaně, cesta

k zámku HRUBÝ ROHOZEC (nejstarší stavební památka Turnovska, krásné klasicistní a empírové interiéry, prohlídka), turistická procházka k pozůstatkům hradu VALEČOV (jeden z nejkrásnějších skalních hradů). VALEČOVSKÉ SKALNÍ SVĚTNIČKY (ve skalním městě vytesané obytné místnosti a obydlí pro domácí zvířata, které byly využívány ještě v 19. stol). Odpoledne odjezd, návrat do nástupních míst v nočních hodinách.

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Ubytování v turistickém hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím). Součástí ubytování je snídaně.

 

CENA ZAHRNUJE: Doprava autobusem, parkovné a poplatky, 2x ubytování se snídaní, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.


Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, připojištění storna zájezdu 60,- Kč, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“
Doporučené kapesné na vstupy: 800,- Kč

 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc

ck vsacan

kód datum odjezdu datum příjezdu cena možnosti
CZE-45/21 23.8.2021 25.8.2021 Cena: 3 490,- KčCena pro nového klienta: 3340,- Kč *Cena pro stálého klienta: 3290,- Kč **(Cena po slevě za včasné přihlášení do 31.01.2021)


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

23.8.2021 25.8.2021 3490 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel