Krušnohoří a města Západních Čech
 
Způsob dopravy: ikona_autobus
Poznávací zájezd s autokarovou dopravou, skvělým průvodcem, pobytem na jednom místě s polopenzí a každý den s výlety v ceně!
 
Jáchymov – koupání a odpočinek v lázních a prohlídka mincovny, muzeum hornictví, Karlovy Vary – prohlídka města s promenádami a léčivými prameny, Boží Dar – procházka, Klínovec, Hrad Bečov nad Teplou s relikviářem svatého Maura, Vánoční dům u Karlových Varů…
KRUŠNOHOŘÍ A MĚSTA ZÁPADNÍCH ČECH
 
 
 
6 dnů/5 nocí Cena: 6.790,- Kč / dospělí 3.990,- Kč / děti do 12-ti let (na 3. nebo 4. lůžku/přistýlce v pokoji) včetně dopravy, polopenze, výletů…
 
Pojeďte s námi do tajuplných Krušných hor, do míst kde se od středověku těžily drahé kovy, do města které dalo dolaru název, do města kde lázně mají svůj důl, do nádherné, čisté a zachovalé přírody. Pojeďte s námi za odpočinkem na horském vzduchu ve výšce cca 900 m.n.m, do místa které leží nad krásným zalesněným údolím s přímým výhledem na nejvyšší horu Krušných hor Klínovec, do horského hotelu PAM. Hotel se nachází v oblasti, která byla pro svůj historický význam a zachovalé památky zejména důlní činnosti i horskou přírodu, zapsána na seznam UNESCO. Hotel se skládá z pěti stylových budov, hostům jsou k dispozici dvě restaurace s venkovními terasami, venkovní zoo koutek, vnitřní i venkovní dětské koutky, finská sauna, wi-fi připojení je k dispozici v restauracích. Vkusně zařízené dvou – čtyřlůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV se satelitními kanály, set pro přípravu kávy/čaje.
 
Program zájezdu:
1.den odjezd v ranních hodinách po trase Havířov - Ostrava – Frýdek - Místek – Nový Jičín – Hranice – Přerov – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno – Velké Meziříčí – Jihlava – Praha s plánovanou přestávkou na oběd.
V pozdních odpoledních hodinách příjezd do horského hotelu, přivítání, ubytování, večeře v hotelové restauraci, krátká procházka na seznámení se s okolím hotelu a přenocování.
 
2.den po snídani odjedeme do Jáchymova, který se nachází v malebném údolí pod naším hotelem. V bývalé mincovně se seznámíme s historií zajímavého města, procházku městem zakončíme v jáchymovských lázních a okusíme léčebnou vodu v aquacentru Agricola. Po osvěžující koupeli dojedeme k dolu Svornost u kterého si prohlédneme expozici hornictví a podíváme se do štoly. Na hotel se vrátíme v odpoledních hodinách. Zbývající čas do večeře můžeme využít k relaxaci v hotelové sauně nebo procházkou po okolní zajímavé krajině. Po večeři můžeme ještě posedět při muzice. Přenocování v hotelu.
 
3. den po snídani můžeme relaxovat v hotelové sauně nebo si vydat na pěší výlet k bývalému dolu Eduard. Odpoledne pojedeme na výlet do světoznámých lázní Karlovy Vary, projdeme centrem lázní, navštívíme všechny promenády i prameny, seznámíme se s historií města a na závěr výletu ochutnáme i proslulý 13. pramen – Becherovku, když před tím poodhalíme tajemství její výroby. Na večeři se vrátíme do hotelu. Přenocování v hotelu.
 
4.den po snídani pojedeme relaxovat do aquacentra Agricola v jáchymovských lázních, odpoledne se vydáme do města Boží dar, projdeme si okolní rašeliniště, prohlédneme si město a dojedeme až na nejvyšší horu Krušných hor – Klínovec. Na večeři se vrátíme do hotelu, po večeři můžeme relaxovat v hotelové sauně nebo se vydat na procházku do okolních lesů. Přenocování v hotelu.
 
5.den po snídani se vydáme do města Bečov nad Teplou nad nímž se tyčí majestátný hrad a zámek v jehož trezorové místnosti se ukrývá unikání relikviář svatého Maura, který si budeme moci zblízka prohlédnout. Po návštěvě hradu nám zbyde čas na oběd malebném městě. Cestou zpět zastavíme ještě v proslulém Vánočním domě na okraji Karlových Varů, dýchne na nás kouzlo vánoc a budeme mít možnost zakoupit si i zajímavé vánoční ozdoby či jiné symboly vánoc. Odpoledne se vrátíme do hotelu a budeme mít možnost relaxovat v hotelové sauně nebo na terase hotelové restaurace u dobré kávy či chutného drinku. Večeře bude připravena na venkovním grilu. Přenocování.
 
6. den po snídani se rozloučíme s Krušnými horami a po trase Praha – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno – Vyškov – Prostějov – Olomouc – Přerov – Hranice – Nový Jičín – Frýdek-Místek – Ostrava – Havířov se vrátíme domů plni nových zážitků i poznání. Cestou budeme mít přestávku na oběd.
 
Cena zahrnuje: autokarovou dopravu, 5 x ubytování v hotelu PAM (v jedné z pěti budov), polopenzi (snídaně formou bufetu, tříchodové servírované večeře), výlety dle programu, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb., místní poplatek
Cena nezahrnuje: vstupy do navštívených objektů (cca 900,- Kč), obědy. Příplatky: příplatek za jednolůžkový pokoj 1.800,- Kč Nástupní místa: Havířov,
ck bonton


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

30.5.2021 4.6.2021 6790 Kčobjednat
4.7.2021 9.7.2021 6790 Kčobjednat
8.8.2021 13.8.2021 6790 Kčobjednat
12.9.2021 17.9.2021 6790 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel