Krkonoše z české i polské strany
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

4 denní autobusový zájezd do podhůří našich nejvyšších hor spojený s návštěvou známých polských a českých horských středisek s bohatou horalskou a sklářskou minulostí, ale také tradicí lázeňství a také množstvím architektonických památek

PROGRAM ZÁJEZDU
1.den: Odjezd z nástupních míst brzy ráno přes Olomouc, VYSOKÉ MÝTO (středověké město, kostel sv. Vavřince ze 13. stol, historická Pražská a Litomyšlská brána, Muzeum českého karosářství - Carrosserie Sodomka), přejezd do HARRACHOVA (horské letovisko v Krkonoších, procházka k Mumlavským vodopádům, které patří k nejmohutnějším a nejkrásnějším v ČR). Přejezd na ubytování. Nocleh.
2.den: Po snídani odjezd na turistický výlet na polskou stranu Krkonoš, SZKLARSKA POREBA (městečko známé sklářskou minulostí). Výjezd sedačkovou lanovkou k vrcholu SRZENICA /1362 m n.m./, procházka kolem dominantního vrcholu v hlavním hřebeni Krkonoš. Odjezd k romantické soutěsce a procházka k vodopádu SZKLARKI. Nocleh.
3.den: Ráno odjezd do NÁRODNÍHO PARKU KRKONOŠE do střediska PEC POD SNĚŽKOU (výjezd lanovkou, uzavřené kabiny s výhledem do všech stran), přes RŮŽOVOU HORU až na nejvyšší vrchol Česka SNĚŽKU /1.620 m n. m./. Možnost pěší túry z Růžové hory zpět do Pece pod Sněžkou. Večeře. Nocleh.
4.den: Odjezd do Polska, JELENÍ HORY (starobylé město v Dolnoslezském vojvodství. Prohlídka historického centra, gotická bazilika sv. Erazma a Pankráce). Odjezd do lázeňského města a lyžařského střediska v Krkonoších v údolí řeky Lomnice KARPACZ (prohlídka kostela Wang - perla dřevěné skandinávské architektury ze 12. stol.). Odjezd zpět do ČR, návrat do nástupních míst v pozdních nočních hodinách.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Ubytování v turistickém hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím) se snídaní.

 

CENA ZAHRNUJE: Doprava autobusem, parkovné a poplatky, 3x ubytování se snídaní, průvodce, 2x cestovní pojištění v zahraničí, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, připojištění včetně storna 40,- Kč, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.
Doporučené kapesné na vstupy: cca 800,- Kč + 60,- ZLT

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc

 

Jednotlivé termíny

kód datum odjezdu datum příjezdu cena možnosti
CZE-85/20 6.8.2020 9.8.2020 Cena: 3 990,- KčCena pro nového klienta: 3840,- Kč *Cena pro stálého klienta: 3790,- Kč **(Cena po slevě za včasné přihlášení do 31.01.2020) Objednat

 ck vsacan

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel