Jižní Morava - 

Pálava a vinobraní v Drnholci
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

3 denní zájezd do kraje vína, světoznámých archeologických nálezů, míst obestřených tajemstvím pradávných lovců mamutů, oblasti s mnoha jedinečnými druhy rostlin a vynikající polohou pro pěstování vinné révy. Návštěva Pálavy by nebyla kompletní bez procházky po Pavlovských vrších, Mikulova a také některého z vinobraní.  

 

PROGRAM ZÁJEZDU

 

 

 1.den: Odjezd brzy ráno na PÁLAVU do Klentnice, turistická procházka Svatojakubskou cestou na DĚVÍN (nejvyšší vrchol Pavlovských vrchů s dalekými výhledy), DÍVČÍ HRADY (dnes zřícenina mohutného hradu, který sloužil k ochraně zemské stezky, nádherné výhledy). Sestup do obce PAVLOV (klenot mezi vinařskými městečky jižní Moravy, soubor barokních vinných sklepů, možnost občerstvení, nebo oběda), poté odjezd do MIKULOVA (město vína s jedinečnou polohou, mohutným barokním zámkem s nejrozsáhlejší expozicí vinařství včetně Obřího sudu, Svatým kopečkem a dalšími zajímavostmi, prohlídka). Cesta na ubytování. Nocleh.

 

 

 2.den:Po snídani odjezd do VALTIC (město proslulé vinařstvím, vinařskou školou i Salonem vín s dominantou barokního zámku knížecího rodu Lichtenštejnů). Odjezd do Drnholce na DRNHOLECKÉ VINOBRANÍ (již tradiční akce pořádaná místními nadšenci, kde nechybí historický průvod s knížetem a kněžnou, kulturní program, krojovaní účastníci průvodu a 30 otevřených sklepů místních vinařů. Nebude chybět také starý vinařský zvyk „Otevírání hory”). Večer odjezd na ubytování. Nocleh.

 

 

 3.den: Snídaně, dopoledne odjezd do zámku LEDNICE (UNESCO. Součást světoznámého lednicko-valtického areálu, možnost prohlídky zámku nebo procházky po rozsáhlém zámeckém parku k maurskému Minaretu
z roku 1798). Odpoledne odjezd. Příjezd do nástupních míst ve večerních hodinách.

 

 

 

 UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ  

 

Ubytování v turistickém hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím) se snídaní.

 

 CENA ZAHRNUJE 

 

 

 

- doprava zájezdovým autobusem,
- poplatky a parkovné,
- 2x nocleh,
- 2x snídaně,
- průvodce CK,
- zákonné pojištění CK proti úpadku. 

 

 CENA NEZAHRNUJE 

 

vstupné do placených objektů, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE 

 

 PŘÍPLATKY  

 

- jednolůžkový pokoj  1.310,- Kč

 


Doporučené kapesné na vstupy: cca 800,- Kč

 

 

 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

 

Jednotlivé termíny ck vsacan

 

kód datum odjezdu datum příjezdu cena možnosti
CZE-15/22 23.9.2022 25.9.2022 Cena: 3 690,- KčCena pro nového klienta: 3540,- Kč *Cena pro stálého klienta: 3490,- Kč **(Cena po slevě za včasné přihlášení do 31.01.2022)

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

23.9.2022 25.9.2022 3690 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


zámek Lednice
Copyright © 2017  VARIETA Travel