Jižní Morava - 

Pálava a vinobraní v Drnholci
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

3 denní zájezd do kraje vína, světoznámých archeologických nálezů, míst obestřených tajemstvím pradávných lovců mamutů, oblasti s mnoha jedinečnými druhy rostlin a vynikající polohou pro pěstování vinné révy. Návštěva Pálavy by nebyla kompletní bez procházky po Pavlovských vrších, Mikulova a také některého z vinobraní.  

 

PROGRAM ZÁJEZDU

 

1.den: Odjezd brzy ráno na PÁLAVU do Klentnice, turistická procházka Svatojakubskou cestou na DĚVÍN (nejvyšší vrchol Pavlovských vrchů s dalekými výhledy), DÍVČÍ HRADY (dnes zřícenina mohutného hradu, který sloužil k ochraně zemské stezky, nádherné výhledy). Sestup do Pavlova, možnost občerstvení, nebo oběda pak ARCHEOPARK PAVLOV (netradiční muzeum posta-vené čtyři metry pod zemí, v místě nejcennějších paleo-litických nálezů na světě, včetně pověstné Věstonické Venuše. Archeopark získal ocenění v soutěži Stavba roku. Prohlídka). Cesta kolem vodní nádrže Nové Mlýny na ubytování. Nocleh.


2.den: Po snídani odjezd do MIKULOVA (město vína s jedinečnou polohou, mohutným barokním zámkem s nejrozsáhlejší expozicí vinařství včetně Obřího sudu, Svatým kopečkem a dalšími zajímavostmi, prohlídka). Odjezd do Drnholce na DRNHOLECKÉ VINOBRANÍ (již tradiční akce pořádaná místními nadšenci, kde nechybí historický průvod s knížetem a kněžnou, kulturní program, krojovaní účastníci průvodu a 30 otevřených sklepů místních vinařů. Nebude chybět také starý vinařský zvyk Otevírání hory). Večer odjezd na ubytování. Nocleh.


3.den: Snídaně, dopoledne LEDNICKO - VALTICKÝ AREÁL (UNESCO. „Zahrada Evropy“, jeden z nej-krásnějších zámeckých areálů, rozsáhlý krajinářský komplex vznikl v průběhu 17. - 20. století na panství rodu Lichtenštejnů. Valtice s dominantou zámku, prohlídka). Příjezd do nástupních míst večer.
 

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVA

 

Ubytování v turistickém hotelu (2 lůžkové pokoje) se snídaní.

 

CENA ZAHRNUJE: Doprava autobusem, parkovné a poplatky, 2x ubytování se snídaní, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku. 
Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, při-pojištění včětně storna 60,- Kč, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“
Doporučené kapesné na vstupy: 800,- Kč.

 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

 

 

20.9..2019 22.9.2019

Cena: 2 990,- Kč

Cena pro nového klienta: 2840,- Kč *

Cena pro stálého klienta: 2790,- Kč **(Cena po slevě za včasné přihlášení do 31.01.2019)

 

CK Vsacan

 

Nezávazná objednávka


zámek Lednice
Copyright © 2017  VARIETA Travel