Český Krumlov s návštěvou divadla s otáčivým hledištěm
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

divadlo s otáčivým hledištěm v zámeckém parku, návštěva Telče, Třeboně, Č.Budějovic, Jindřichova Hradce

 

 

 

 

" Pes baskervillský  v Krumlově

Otáčivé hlediště krumlovského zámku. VSTUPENKY V CENĚ ZÁJEZDU !!!  

 

2 denní zájezd za poznáním a kulturou,spojený s návštěvou Otáčivého hlediště v zahradách če-skokrumlovského hradu a divadelního představení “Dracula” na motivy kultovního románu Brama Stokera. Nemrtvý démon hrabě Dracula opouští svůj hrad v Transylvánii, aby rozšířil své pole působnosti a našel ženu, jejíž portrét ho okouzlil. Nikdo netuší, jak nebezpečný je ten uhrančivý cizinec. Nikdo, až na doktora Van Hel-singa... Součástí zájezdu je také návštěva města Telče, Českého Krumlova a Českých Budějovic

program:

 

1.den: Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Zastávka v TELČI  (UNESCO, renesanční perla mezi českými městy s překrásným historickým Náměstím Zachariáše z Hradce, lemovaným gotickými a renesančními měšťanskými domy s bohatě zdobenými štíty, město s neopakovatelnou pohádkovou atmosférou kde se alespoň na chvíli vrátíte do dob renesance), přejezd do ČESKÉHO KRUMLOVA (UNESCO, křivolaké středověké uličky, malebné měšťanské domy, romantická zákoutí, impozantní zámek, středověké krčmy – to všechno je Český Krumlov. Město s jedinečnou magickou atmosférou patří svou architektonickou úrovní, kulturní tradicí rozlohou mezi nejvýznamnější památky střední Evropy a bylo po zásluze zapsáno mezi památky Unesco. Prohlídka historického centra - kostel. sv. Víta, radnice, Městské hradby, kostel sv. Jošta a další). Večerní návštěva představení “DRACULA“. Odjezd na ubytování. Nocleh.
2.den: Po snídani prohlídka ČESKÝCH BUDĚJOVIC (UNESCO, Metropole jižních Čech s krásným náměstím nesoucím jméno slavného zakladatele - Přemysla Otakara II, je největším čtvercovým náměstím v Česku a jedno z největších v Evropě. Prohlídka historického centra - katedrála sv. Mikuláše, Černá věž, Samsonova kašna, radnice, Masné krámy). Odpoledne odjezd a návrat do nástupních míst sve večerních hodinách.

  

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ: 
Ubytování v hotelu (2 a 3 lůžkové pokoje) se snídaní.

 CENA ZAHRNUJE: 

Doprava zájezdovým autobusem, parkovné a poplatky, 1x nocleh, 1x snídaně, průvodce, vstupné na představení "Dracula""  zákonné pojištění CK proti úpadku 
Cena nezahrnuje:  vstupné do placených objektů, připoijištění storna zájezdu 30,- Kč, dále pak vše co není uvedeno v "CENA ZAHRNUJE". 
Doporučené kapesné na vstupy: 300,- Kč 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

Jednotlivé termíny 

  datum odjezdu datum příjezdu   cena do 31.1.2020  
  25.6.2020 26.6.2020   Cena: 3450 Kč

  CK Vsacantour

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Jižní Čechy a divadlo s otáčivým hledištěm v Českém Krumlově 

 

 

TELČ, ČESKÝ KRUMLOV, HLUBOKÁ NAD VLTAVOU, POHÁDKOVÝ VODNÍ ZÁMEK ČERVENÁ LHOTA

 

11.7.–12.7. 2.950 Kč

 

 

Program:

 

1. den Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Zastávka v Telči (UNESCO) - prohlídka známého Starého města se zachovalými domy. Přejezd do Českého Krumlova (UNESCO), prohlídka historického centra - kostel. sv. Víta, radnice, Městské hradby, kostel sv. Jošta. Ubytování. Večerní návštěva muzikálu "Divotvorný hrnec“ (21.30 hod.) - báječně rozehrané komediální situace z pera autorské dvojice Voskovec a Werich, jež spojují melodické evergreeny Burtona Lanea. Nocleh.

 

2. den Snídaně. Poté odjezd na známý novogotický zámek Hluboká s bohatými sbírkami, zámek Pyšné princezny. Odpoledne navštívíme renesanční vodní zámek Červená Lhota, který se řadí k nejkrásnějším "pohádkovým" zámkům v České republice. Červená Lhota drží prim v počtu pohádek a filmů zde natočených, jako např. Zlatovláska, O zatoulané princezně, O kráse a štěstí, Svatby pana Voka a Pan Vok odchází či Princezna na hrášku.

 

Návrat do nástupních míst cca 20.00 hod.

 

Změna programu vyhrazena. Program zájezdu může být přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem. 

 

V ceně zájezdu: doprava autobusem, průvodce CK, vstupné do divadla kategorie B v hodnotě 1.000 Kč, 1x ubytování v hotelu*** v pokojích s vlastním sociálním zařízením, 1x snídaně formou bufetu, pojištění CK, bus stop ČK.

 

Cena nezahrnuje: Vstupy. Orientační ceny: zámek Červená Lhota 170 Kč/os. (120 Kč/dítě, student, senior 65+), Reprezentační trasa Hluboká 220 Kč/os. (160 Kč/dítě, student, senior 65+) 

 

PROSTĚJOV BRODEK u PV VYŠKOV

 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

 

Prostějov 07.00 hl. nádr. st. H, 07.10 MHD Plumlovská sídl., 07.15 MHD Brněnská

 

Posl. halíř

 

Brodek u PV 07.25 bus zastávka na náměstí

 

Vyškov 07.35 Duk. tř. gymnázium

ck ftl

 

Nezávazná objednávka


Č.Krumlov
Copyright © 2017  VARIETA Travel