Český Krumlov s návštěvou divadla s otáčivým hledištěm
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

divadlo s otáčivým hledištěm v zámeckém parku, návštěva Telče, Třeboně, Č.Budějovic, Jindřichova Hradce

 

 

 

 

" Pes baskervillský  v Krumlově

Otáčivé hlediště krumlovského zámku. VSTUPENKY V CENĚ ZÁJEZDU !!!  

 

2 denní zájezd za poznáním a kulturou,spojený s návštěvou Otáčivého hlediště v zahradách če-skokrumlovského hradu a divadelního představení “Dracula” na motivy kultovního románu Brama Stokera. Nemrtvý démon hrabě Dracula opouští svůj hrad v Transylvánii, aby rozšířil své pole působnosti a našel ženu, jejíž portrét ho okouzlil. Nikdo netuší, jak nebezpečný je ten uhrančivý cizinec. Nikdo, až na doktora Van Hel-singa... Součástí zájezdu je také návštěva města Telče, Českého Krumlova a Českých Budějovic

program:

 

1.den: Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Zastávka v TELČI  (UNESCO, renesanční perla mezi českými městy s překrásným historickým Náměstím Zachariáše z Hradce, lemovaným gotickými a renesančními měšťanskými domy s bohatě zdobenými štíty, město s neopakovatelnou pohádkovou atmosférou kde se alespoň na chvíli vrátíte do dob renesance), přejezd do ČESKÉHO KRUMLOVA (UNESCO, křivolaké středověké uličky, malebné měšťanské domy, romantická zákoutí, impozantní zámek, středověké krčmy – to všechno je Český Krumlov. Město s jedinečnou magickou atmosférou patří svou architektonickou úrovní, kulturní tradicí rozlohou mezi nejvýznamnější památky střední Evropy a bylo po zásluze zapsáno mezi památky Unesco. Prohlídka historického centra - kostel. sv. Víta, radnice, Městské hradby, kostel sv. Jošta a další). Večerní návštěva představení “DRACULA“. Odjezd na ubytování. Nocleh.
2.den: Po snídani prohlídka ČESKÝCH BUDĚJOVIC (UNESCO, Metropole jižních Čech s krásným náměstím nesoucím jméno slavného zakladatele - Přemysla Otakara II, je největším čtvercovým náměstím v Česku a jedno z největších v Evropě. Prohlídka historického centra - katedrála sv. Mikuláše, Černá věž, Samsonova kašna, radnice, Masné krámy). Odpoledne odjezd a návrat do nástupních míst sve večerních hodinách.

  

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ: 
Ubytování v hotelu (2 a 3 lůžkové pokoje) se snídaní.

 CENA ZAHRNUJE: 

Doprava zájezdovým autobusem, parkovné a poplatky, 1x nocleh, 1x snídaně, průvodce, vstupné na představení "Dracula""  zákonné pojištění CK proti úpadku 
Cena nezahrnuje:  vstupné do placených objektů, připoijištění storna zájezdu 30,- Kč, dále pak vše co není uvedeno v "CENA ZAHRNUJE". 
Doporučené kapesné na vstupy: 300,- Kč 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

Jednotlivé termíny 

  datum odjezdu datum příjezdu   cena do 31.1.2020  
  25.6.2020 26.6.2020   Cena: 3450 Kč

  CK Vsacantour

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Jižní Čechy a divadlo s otáčivým hledištěm v Českém Krumlově 

 

 

TELČ, ČESKÝ KRUMLOV, HLUBOKÁ NAD VLTAVOU, POHÁDKOVÝ VODNÍ ZÁMEK ČERVENÁ LHOTA

 

11.7.–12.7. 2.950 Kč

 

 

Program:

 

1. den Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Zastávka v Telči (UNESCO) - prohlídka známého Starého města se zachovalými domy. Přejezd do Českého Krumlova (UNESCO), prohlídka historického centra - kostel. sv. Víta, radnice, Městské hradby, kostel sv. Jošta. Ubytování. Večerní návštěva muzikálu "Divotvorný hrnec“ (21.30 hod.) - báječně rozehrané komediální situace z pera autorské dvojice Voskovec a Werich, jež spojují melodické evergreeny Burtona Lanea. Nocleh.

 

2. den Snídaně. Poté odjezd na známý novogotický zámek Hluboká s bohatými sbírkami, zámek Pyšné princezny. Odpoledne navštívíme renesanční vodní zámek Červená Lhota, který se řadí k nejkrásnějším "pohádkovým" zámkům v České republice. Červená Lhota drží prim v počtu pohádek a filmů zde natočených, jako např. Zlatovláska, O zatoulané princezně, O kráse a štěstí, Svatby pana Voka a Pan Vok odchází či Princezna na hrášku.

 

Návrat do nástupních míst cca 20.00 hod.

 

Změna programu vyhrazena. Program zájezdu může být přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem. 

 

V ceně zájezdu: doprava autobusem, průvodce CK, vstupné do divadla kategorie B v hodnotě 1.000 Kč, 1x ubytování v hotelu*** v pokojích s vlastním sociálním zařízením, 1x snídaně formou bufetu, pojištění CK, bus stop ČK.

 

Cena nezahrnuje: Vstupy. Orientační ceny: zámek Červená Lhota 170 Kč/os. (120 Kč/dítě, student, senior 65+), Reprezentační trasa Hluboká 220 Kč/os. (160 Kč/dítě, student, senior 65+) 

 

PROSTĚJOV BRODEK u PV VYŠKOV

 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

 

Prostějov 07.00 hl. nádr. st. H, 07.10 MHD Plumlovská sídl., 07.15 MHD Brněnská

 

Posl. halíř

 

Brodek u PV 07.25 bus zastávka na náměstí

 

Vyškov 07.35 Duk. tř. gymnázium

ck ftl

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

25.6.2020 26.6.2020 3450 Kčobjednat
11.7.2020 12.7.2020 2950 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Č.Krumlov
Copyright © 2017  VARIETA Travel