Bratislava,Pezinok,koupání v termál.lázních, Husí hody
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

2-denní poznávací zájezd

Bratislava, Pezinok, Slovenský Grob, koupání v termálních lázních na Slunečných jezerech v Senci

a skvělá večeře – HUSÍ HODY s živou hudbou v ceně !

 

Program zájezdu:  

 

1. den: v ranních hodinách se vydáme na Slovensko (nástupní místa po trase), před polednem přijedeme do Bratislavy, kde si prohlédneme s průvodcem Bratislavský hrad, Staré město s domem               U dobrého pastiera, korunovační Dóm sv. Martina, Michalskou věž Pálffyho, Kaglevichův, Esterházyho a Apponyho palác, starou a novou radnici… Odpoledne se přesuneme do historického města Pezionok, kde navštívíme farní kostel, místní radnici, městské hradby, rodný dům významného barokního malíře Kupeckého a pokud bude pěkné počasí, tak stihneme i procházku zámeckým parkem. V podvečer přejedeme do dnešního cíle naší cesty -  do blízké obce Slovenský Grob,                     kde se ubytujeme v příjemném rodinném penzionu, ve kterém nás čeká nezapomenutelná večeře                    – Husí hody, přímo ve stylové restauraci penzionu. K poslechu i tanci nám bude hrát živá hudba                          až do pozdních hodin

 

2. den: po náročné bujaré noci se dobře vyspíme, posnídáme a vydáme se na Slunečná jezera                      do lázeňského městečka Senec – do moderního komplexu termálních lázní Thermalaquapark Senec, kde strávíme -4 hodiny koupáním a vodními atrakcemi. Odpoledne se vydáme zpět domů. 

 

Cena zahrnuje: dopravu zahraničním autokarem (WC, TV, bar), 1 x ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením v rodinném penzionu, 1 x snídani, 1 x večeři – Husí hody (předkrm – plněné lokše s husí paštikou, 1/4 pečené husy, salátový talíř), živá hudba 18:00-24:00 hod., služby česky mluvícího průvodce, pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb. 

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna + 30,- Kč/os./den, vstupy do Thermalaquapark Senec – 12,.- Euro/os./3 hodiny (případně + 8,- Euro za saunový a wellness svět), nápoje u večeří, případné drobné platby za vstupy v Bratislavě a Pezinoku. 

Doporučené kapesné: vstupy cca 20 Euro + nápoje apod. 

Nástupní místa: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav

CK BONTON

Nezávazná objednávka


Bratislava
husí hody
Copyright © 2017  VARIETA Travel