Bratislava, husí hody a thermalpark Senec
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Dvoudenní zájezd - Bratislava, Pezinok, Slovenský Grob, koupání v termálních lázních na Slunečných jezerech v Senci a skvělá večeře - HUSÍ HODY s živou hudbou v ceně !

1. den:

v ranních hodinách se vydáme na Slovensko (nástupní místa po trase), před polednem přijedeme do Bratislavy, kde si prohlédneme s průvodcem Bratislavský hrad, Staré město s domem U dobrého pastiera, korunovační Dóm sv. Martina, Michalskou věž Pálffyho, Kaglevichův, Esterházyho a Apponyho palác, starou a novou radnici... Odpoledne se přesuneme do historického města Pezinok, kde navštívíme farní kostel, místní radnici, městské hradby, rodný dům významného barokního malíře Kupeckého a pokud bude pěkné počasí, tak stihneme i procházku zámeckým parkem. V podvečer přejedeme do dnešního cíle naší cesty - do blízké obce Slovenský Grob, kde se ubytujeme v příjemném rodinném penzionu, ve kterém nás čeká nezapomenutelná večeře - Husí hody, přímo ve stylové restauraci penzionu. K poslechu i tanci nám bude hrát živá hudba až do pozdních hodin.

2. den:

po náročné bujaré noci se dobře vyspíme, posnídáme a vydáme se na Slunečná jezera do lázeňského městečka Senec - do moderního komplexu termálních lázní Thermalaquapark Senec, kde strávíme 3-4 hodiny koupáním a vodními atrakcemi. Odpoledne se vydáme zpět domů.

Poznámka:

Doporučené kapesné: vstupy cca 20 Euro + nápoje...

Cena zahrnuje:

dopravu autokarem, 1 x ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením v rodinném penzionu, 1 x snídani, 1 x večeři - Husí hody (předkrm - plněné lokše s husí paštikou, 1/4 pečené husy, salátový talíř), živá hudba 18:00-24:00 hod., služby česky mluvícího průvodce, pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna +30,- Kč/os./den, vstupy do Thermalaquapark Senec - 12,.- Euro/os./3 hodiny (případně +8,- Euro za saunový a wellness svět), nápoje u večeří, případné drobné platby za vstupy v Bratislavě a Pezinoku.

CK BONTON

Nezávazná objednávka


husí hody
Bratislava
Copyright © 2017  VARIETA Travel