pobytovně poznávací Černá Hora1
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

10 denní autobusový pobytově - poznávací zájezd do historicky i přírodně nejzajímavějších oblastí černohorského pobřeží. Zájezd, při kterém uvidíte zajímavá historická města, nádherné přírodní scenérie, krásné pláže a příjemná letoviska a navíc můžete smočit tělo ve vlnách Jadranu. Pomyslnou třešinkou na dortu bude jednodenní výlet do Albánie.

PROGRAM ZÁJEZDU


1.den: Odjezd z nástupních míst (odpoledne).


2.den: Cesta Chorvatskem a pobřežím Jadranu do Černé Hory na místo ubytování. Odpoledne krátký výlet ke SV. STEFANU (světově proslulý ostrůvek se starými domy přeměněnými na luxusní hotely, možnost koupání na krásné oblázkové pláži pod ostrovem), MILOČER (bývalé letní sídlo jugoslávských králů, které bylo proměněno na hotel), návrat na ubytování, večeře. Nocleh.


3.den: Po snídani celodenní okruh Černou Horou - KOTOR (historické město v závěru Boky Kotorské s historickým centrem, zachovalými hradbami a katedrálou Sv. Trifona), NJEGUŠI (návštěva sušárny pršutu s možností koupě), dále cesta do CETINJE (historické bývalé hlavní město Černé Hory s královským sídlem), návrat na ubytování, večeře. Nocleh.


4.den: Celodenní pobyt u moře, večeře. Nocleh.


5.den: Po snídani celodenní výlet do Albánie ŠKODRA (katedrála, stará mešita Ebu Beker), ROZAFA (hrad s vyhlídkou na město Škodra), MES (most na středověké kupecké stezce z Albánie do Kosova), návrat na ubytování přes ULCINJ („pirátský přístav“, který na vás dýchá exotickou atmosférou orientálního světa s mešitami a minarety, tržištěm), večeře. Nocleh.


6.den: Po snídani odjezd do STARÉHO BARU („město duchů“ - římské město, nejstarší olivovník na světě), přejezd do Virpazaru a odtud výlet do NÁRODNÍHO PARKU SKADARSKÉ JEZERO (projížďka po největším černohorském jezeře, rezervace vodního ptactva s možností koupání a pikniku). Návrat na ubytování, večeře. Odjezd na večerní prohlídku BUDVY (přímořské letovisko s cenným historickým jádrem, nádhernou pláží a příjemnou atmosférou kaváren, hospůdek a obchůdků). Návrat na ubytování. Nocleh.


7.den: Celodenní volno ke koupání, večeře. Nocleh.


8.den: Po snídani odjezd do BOKY KOTORSKÉ, lodní výlet po tomto fjordu Jadranu s výstupem na ostrov GOSPA OD ŠKRPJELA, možnost koupání během plavby. Klášter REŽEVIČI (nachází se na skalní plošině nad mořem, součástí areálu jsou tři kostely). Návrat na ubytování, večeře. Nocleh.


9.den: Snídaně, dopoledne opuštění hotelu, cesta jadranským pobřežím zpět do ČR.


10.den: Předpokládaný příjezd do nástupních míst v ranních hodinách.

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Noclehy v Černé Hoře na jednom místě v přímořském letovisku Sutomore (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím), stravování formou polopenze (večeře - snídaně).

 

 
 
CENA  ZAHRNUJE: Doprava zájezdovým autobusem, 7x nocleh v Černé Hoře, 7x polopenze (večeře – snídaně), poplatky a parkovné v cizině, trajekt přes Boku Kotorskou, průvodce, pobytová taxa, komplexní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Doporučené kapesné na vstupy: vstupné do placených objektů, plavby lodí (Boka Kotorská, Skadarské jezero).
Doporučené kapesné: 60,- EUR
cena 10750 K4 FIRST MINUTE platná do 31.1.2021
katalogová cena platná od 1.2.2021   11350 KČ

 

Nástupní místa

Břeclav, Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

ck vsacan

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel