Lipno- apartmány Plánička

                       chata Hůrka
 
Způsob dopravy:

aparmány Plánička - dva atraktivní apartmány ( 4+1 a 5+kk ), každý s vlastním vchodem se zapuštěným vyhřívaným bazenem, 2 km od Lipenské přehrady.

chata Hůrka - příjemná chata u lesa nad přehradou Lipno s krásným výhledem na jezero, 2 km od Černé v Pošumaví

aparmány Plánička - dva atraktivní apartmány ( 4+1 a 5+kk ), každý s vlastním vchodem se zapuštěným vyhřívaným bazenem, 2 km od Lipenské přehrady.

chata Hůrka - příjemná chata u lesa nad přehradou Lipno s krásným výhledem na jezero, 2 km od Černé v Pošumaví

 

Poloha Dva velmi atraktivní apartmány, každý s vlastním vchodem v rekreační chalupě se zapuštěným vyhřívaným bazénem, bazénem SPA a infrasaunou v malé chalupářské osadě Plánička, 2 km od Lipenské přehrady na Šumavě.
Pronájem Květen - říjen, A) apartmán 4+1 s max. 8 lůžky. B) apartmán 5+kk s max. 8 lůžky.
Cena A) 2450,- Kč apartmán/noc. V mimosezoně 2150,- Kč apartmán/noc. B) 2650,- Kč apartmán/noc. V mimosezoně 2350,- Kč apartmán/noc + vždy spotřeba el.energie. SUPER CENA.
Vybavení A): vybavená kuchyně (el. sporák s troubou, lednička, mikrovlnná trouba) s posezením a BTV, 4 ložnice (4/2) - 1 ložnice průchozí otevřená, 1x koupelna s vanou, sprchou a WC, 1x koupelna se sprchovacím koutem a WC, elektrické topení, vchod přes pavlač, zahradní posezení.B): vybavený kuchyňský kout (el. sporák s troubou, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar) v obývacím pokoji s jídelním stolem, LCD-DVD a krbovými kamny s teplovzdušnou vložkou, 4 ložnice (4/2) - dvě průchozí, 2x koupelna se sprchovacím koutem a WC, topení kombinované (elektrická a krbová kamna), vchod přes pavlač, zahradní posezení. Společné pro tři apartmány: volné prostranství, zapuštěný bazén 7,3x 3,7 m se solárním ohřevem (v provozu 25.6.-30.9.) a lehátky, wellness místnost (bazén SPA pro 4 osoby, infrasauna, parní box - 2 hodiny provozu týdně zdarma) s posezením a lehátky, víceúčelové sportovní hřiště, pingpongový stůl, trampolína, zastřešené venkovní posezení s krbem, ohniště s posezením, zahradní nábytek, dětský koutek (houpačky, skluzavka). Uzamykatelná úschovna kol. Parkování u objektu, domácí zvíře po dohodě (malé rasy). Nutné vlastní povlečení nebo za poplatek. V objektu Wi-Fi připojení k internetu.
Rekreace Nejbližší možnost koupání v bazénu u objektu, koupání, vodní sporty, projížďky na lodích a surfování na přehradě Lipno - 2 km. Stezka korunami stromů Lipno (vyhlídka ze 40 m věže, adrenalinová zastavení, nejdelší suchý tobogán v České republice, stezka je bezbariérová). Turistika a cykloturistika všumavském podhůří. Půjčovna kol, lodí a tenisové kurty v Černé v Pošumaví - 2 km. Nejbližší lyžařský vlek 7 km - Frymburk, lyžařské středisko Kramolín 18 km, další možnost lyžování středisko zimních sportů Hochficht 1300 m n. m. v Rakousku.
Stravování Restaurace 800 m, obchod 2 km.

 

 

CA TOUR TREND

Nezávazná objednávka


Lipno
apartm.Plánička
apartm.Plánička
Copyright © 2017  VARIETA Travel