penzion Pod Houskou
 
Způsob dopravy:

Přestože z kraje Prahy je k nám pouze 60 kilometrů, nabízíme odpočinek a pohodu v rodinném penzionu daleko od civilizace s výhledem na hrad Houska.

K využití jsou 4 apartmány s možností 2 + 0-3 a pět dvoulůžkových pokojů. Celková kapacita penzionu je 32 osob.

Vraťte se na chvilku do doby našich prababiček s vymoženostmi 21. století.

V chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, 60 kilometrů od Prahy jsme pro vás uprostřed lesů připravili vše pro kvalitní relaxační odpočinek. Penzion je mimo hlavní komunikace a plná rekreační střediska na úplné samotě s výhledem na hrad Houska.

 

Přijeďte si odpočinout do místa, kde bude postaráno nejen o vás, ale stejnou měrou i o vaše děti, které mohou zcela bezplatně využít vnitřní herny, venkovního hřiště, tenisového kurtu, případně u našeho malého zvěřince.

Penzion Pod Houskou s dominantním výhledem na hrad Houska, který je od nás vzdálen 1,8 km.  Je ideální základnou pro výlety po okolí. Příležitostí je na několika kilometrech čtverečních tolik, že si určitě vybere každý. Již zmíněný hrad Houska, hrad Kokořín, přírodní skalní útvar Pokličky, Máchovo jezero, přírodní koupaliště, Ďáblovy hlavy, lázně ve městečku Mšeno. Houbařit můžete hned za hranicí penzionu a možnost rybaření je jen o kus dál cca 150 m. Jelikož je cesta před penzionem zároveň i cyklostezkou je jen otázkou priority jakou si zvolíte trasu. Místní cesty uspokojí i náročné cyklisty i rekreační jezdce.

 

V areálu penzionu jsou pro vás připraveny následující aktivity.

Tenisové hřiště, pingpong,šipky, venkovní dětské hřiště, vnitřní hernička, masáže, venkovní posezení ve stínu i na sluníčku. Hernička je vybyvena kamerou, kterou je možné sledovat přes WIFI na mobilních telefonech.

Vlastní pokoje jsme vytvořili ve dvou stylech a to pokoje modré, s moderním nábytkem, vlastní WC a sprchový kout, TV, ručníky, osušky, základní toaletní potřeby a pokoje červené se stejným vybavením, ovšem s nábytkem v retro stylu.

Matrace ve všech postelích jsou oboustranné soft a hard, tak abychom vyhověli vašim požadavkům, včetně možnosti regulace roštů

Pro případné firemní akce je k dispozici školící místnost s projektorem a projekčním plátnem pro 30 osob.

U nás oceníte především klid a pohodu v rodinném penzionu kde je nehraná ochota připravit pro každého ideální prostředí pro odpočinek prioritou.

Hospoda s jídelnou pro naše hosty a venkovní posezení pojme až 100 osob.

Těšíme se na každého a jsme připraveni pro vás vytvořit atmosféru k aktivní rekreaci i intenzivnímu odpočinku.

Parkování je možné před hlavní budovou a prostor je střežen kamerovým systémem.

 

 

 

Služby

 

domácí zvíře 200 Kč /noc 

 

 

 

snídaně v ceně

 

1/2 l pokoj  cena od 1636 kč

1/3 l pokoj cena od 1793 kč

4 l apartmín   cena od 2083 kč

4l apaprmán s přistýlkou  cena od 2016 kč

 


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

1.5.2024 2.1.2025 objednat


penz-Pod Houskou
pokoje penz.pod houskou
pokoj penz.Houska
jídelan penz.Pod Houskou
hrad Houska
hrad Kokořín
Copyright © 2017  VARIETA Travel