plavba Benátky, Santorini,Mykonos
 
Způsob dopravy: ikona_autobus ikona_lod

 Benátky, Split, Santorini, Ancora,Mykonos

 

 

.

 

MSC Lirica

V našem případě je to trochu melancholie. Na MSC LIRICA začaly naše první plavby s dopravou a delegátem RIVIERA TOUR. Naše první taneční plavba doslova rozhoupala loď MSC LIRICA. V čem je Lirica jiná?  Je jedna z nejmenších lodí plavební společnosti MSC, takže pokud preferujete pohodové „rodinné“ prostředí, tak určitě ano. Není tak luxusní jako Splendida, nebo Divina a ten rozdíl je opravdu velmi velký, na druhou stranu, nikam nemusíte daleko chodit, pokud se večer s přáteli nedohodnete na setkání, určitě se na lodi najdete. Malá, hezká, příjemná, jednoduchá na orientaci a plavba na MSC LIRICA je ještě takovou tou „pravou plavbou na moři“.
    MSC LIRICA prošla rekonstrukcí a speciální programem plavební společnosti MSC RENAISSANCE, který má za cíl zachovat na některých lodích MSC právě tu starou a pravou plavbu na moři. Je-li to Vaše „krevní skupina“ tak vítejte.

 

 

 • Plavební společnost: MSC Crusies Italy
 • Počet hostů: 2069
 • Posádka: 700
 • Počet kajut: 780
 • Délka lodi:251 m
 • Šířka lodi:28 m
 • Počet palub: 12
 • Rychlost v uzlech: 21
 • Ponor:6 m

 

 

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR
Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu dle nástupních míst. Během cesty do přístavu Vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Rožnov p. Rad, Frýdek-Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava. Svozový transfer (za příplatek) můžete objednat na trase Ústí n. Labem, Praha, Humpolec, Jihlava, Vel. Meziříčí  

 

2.den: Příjezd do přístavu a nalodění - Benátky  10:00-20:00
Po příjezdu do přístavu následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Benátky jsou často označovány jako „město na vodě“. Historické, umělecké a kulturní dědictví z tohoto města činí světové kulturní centrum. Město je protkané nespočtem kanálů, ve kterých se proplouvá pomocí gondol. Dalším dopravním prostředkem jsou zde také vodní autobusy „vaporetta“, které plně nahrazují auta, tramvaje a autobusy. Je to nezapomenutelný zážitek. Taktéž u první servírované večeře nesmíte chybět a užít si tak skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a finále večera zakončíme skleničkou na baru.

 

3.den –Chorvatsko-Split  12:00-19:00
Split je město ve střední Dalmácii na chorvatském pobřeží Jaderského moře. Je to druhé největší město Chorvatska. V blízkosti přístavu se nachází krásná splitská promenáda Riva, kostel s. Františka s klášterem a starý přístav Matejuška. Nejvýznamnější památkou je Diokleciánův palác – památka UNESCO od r. 1979, ve kterém najdete například katedrálu svatého Duje s věží a zvonicí, římský peristyl a chrám Jupitera. Mimo hradby paláce najdete Rybí trh, Národní náměstí a sochu biskupa Řehoře Ninského. Poblíž centra je také pláž Bačvice, na které si můžete odpočinout po průzkumu města.

 

4.den: Plavba na moři
Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech

 

5.-6.den: Mykonos-Řecko  20:00-23:59    00:01-04.00
V řecké mytologii byl Mykonos dějištěm bojů mezi Diem a Giganty, ostrov sám byl pojmenován po Apollónově vnukovi Mykonovi.Mykonos dnes patří k nejoblíbenějším řeckým ostrovům. Ostrov proslul množstvím zachovalých větrných mlýnů, které se nacházejí po celém ostrově. Za zmínku stojí i kostel Panagias Paraportiani. Na ostrově, hlavně na jeho jižním pobřeží, se nachází i řada dobrých pláží. Zásluhu na oblíbenosti ostrova má však jeho noční život, který je řazen mezi nejznámější ve Středomoří vůbec. Přes den malebné a pitoreskní uličky města Mykonos se během turistické sezóny každý večer mění v konglomerát tavern, hospůdek, barů a klubů, které přitahují množství turistů.Nejen díky romantickým zákoutím a krásné architektuře, ale především díky své divoké party povaze, kdy se Mykonosu dá přezdívat „řecká Ibiza“, se stal vyhledávaným a velmi populárním letoviskem mezi Evropany. Přes den idylický slunný ostrov s mnoha menšími zátokami a písečnými plážemi se po soumraku probouzí do nočního života plného klubů a diskoték. Mykonos je ostrov s typickou kykladskou architekturou – kostelíky, kapličky a bíle natřené krychlové domy, Mykonos bývá častým výchozím bodem pro návštěvu v antice důležitého sousedního ostrova Délos s jeho významnými archeologickými nalezišti.Ke známosti přispěla značně i skutečnost, že Mykonos se stal cílem mezinárodního jet setu a láká k návštěvě i homosexuální páry a jedince ( nutný transfer MSC cca 10€)

 

.den: Chorvatsko – Dubrovník  14:00-19:00
Přestože již snad každý Dubrovník navštívil, určitě tato destinace přijde vhod, oživí krásné vzpomínky na vaši dovolenou v Chorvatsku. Navštívíme starobylé centrum s úžasnými hradbami, zhlédneme pevnosti chránící přístav a budeme se brouzdat uličkami tohoto krásného města. Za zmínku stojí i místní katedrála, kostel Sv.Dominika,  nebo „zelinci“ – zelení mužíci tlukoucí do zvonu každou celou hodinu (nutný transfer MSC cca 10 eur  nebo taxi).    

                               
8.den: Itálie - Ancona  09.00-16:00
Ancona je hlavním městem nejen stejnojmenné provincie, ale i celého středoitalského regionu Marche. Jedná se o významný přístav na březích Jaderského moře. Město bylo založeno Řeky ve 4. století př. n. l. a během své historie bylo pod vlivem mnoha mocných říší i řady vlivných italských rodů. V současnosti je Ancona jedním z nejdůležitějších přístavů na jaderském pobřeží a jedná se o důležité průmyslové, správní a společenské centrum regionu Marche. Ve městě Ancona se nachází několik pozoruhodných památek, které stojí za návštěvu - nejblíže k přístavu se nachází náměstí Piazza della Republica s kostelem a divadlem, dále náměstí Piazza del Plebiscito s radnicí a barokním kostelem San Domenico, odkud můžete pokračovat ke Katedrále San Ciriaco s výhledem na celé město a Trajanův oblouk.

 

9.den: Itálie- Benátky – Vaporettem na San Marco- 11:00-14:30

 

Z důvodu značného zájmu klientů organizujeme fakultativní výlet vaporettem na náměstí Sv. Marka v Benátkách. Po odložení vašich zavazadel do autobusu se vydáme přímo z přístavu na plavbu vaporettem. Po cca 30 minutové plavbě dorazíme do centra Benátek a vy máme možnost si prohlédnout tyto úžasná místa, projet se na gondole nebo navštívit samotnou nejznámější basiliku St. Marco. Tři a půl hodinový výlet je fakultativní a je nutno si jej objednat při objednání zájezdu. Klienti, kteří se výletu neúčastní  vyčkají na skupinu v zázemí přístavu. Upozorňujeme, že není povoleno svévolně opustit přístav. Odpoledne vyrazíme z přístavu na cestu do ČR. Během cesty máme pro vás připraveny dvě teplé svačinky v buse a občerstvení.

 

10.den: Příjezd do ČR-

dle dopravní situace příjezd do Bratislavy cca 23:00, Brna cca 01:00, Prahy cca 04:00, Ostravy cca 04:00

 

Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění 
*možnost úhrady servisní taxy 
*kategorii kajut Fantastica,Aurea …
*kajuty s oknem, balkonové 
*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo 
*internet.balíčky, photo balíčky … 
*rezervace míst v buse za  příplatek 
*svozový transfer na trase  Ústí n.L -Praha-Brno 
*svozový transfer na trase  Dubnica-Trenčín-Piešťany 

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

 • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
 • členství v klubu MSC CRUISES
 • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer a gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět 
*delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino….)
*transfery plavební společnosti v přístavech

 

 

Dovolujeme si vás upozornit, že v současné pandemické situaci může dojít ke změně zájezdu, programu zájezdu  a nebo jiným okolnostem dle vládních nařízení jednotlivých zemí a nebo dodržení bezpečnostního protokolu. Tyto situace není cestovní kancelář schopna ovlivnit a nepovažují se za vadu zájezdu. V takovém případě se cestovní kancelář se vždy bude snažit najít co nejvhodnější řešení dané situace. Děkujeme za pochopení.

ck rivieraZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

13.5.2021 22.5.2021 20990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel