Světáci
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Adaptace známé filmové hudební komedie

Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy. Kdo mohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam?

Hrají: Gustav - Viktor Limr / Lumír Olšovský / Filip Tomsa, Tonda - Dalibor Gondík / Zbyšek Pantůček, Honza - Aleš Háma / Martin Sobotka, Božka - Vlasta Žehrová / Olga "Háta" Želenská, Zuzana - Monika Absolonová / Ivana Andrlová, Marcela - Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková, Trčková Miriam Kantorková / Vlasta Peterková / Marcela Nohýnková, Profesor - Jan Přeučil, Pan A (zpěvák, Jaroušek, Kapitán, Hovorka, Prodavač) - Petr Gelnar / Martin Sobotka, Pan B (zpěvák, Policista, Vrchní, Vašut, Milenec) - Lukáš Pečenka / Pavel Vítek / Jaroslav Slánský.

Divadlo Palace (Václavského nám), večerní představení 19.00

 

 

 

Cena za osobu zahrnuje: vstupenku, dopravu, průvodce CK

1. kategorie         1.059 Kč

2. kategorie         1.019 Kč

3. kategorie            959 Kč

4. kategorie            859 Kč

5. kategorie            819 Kč (přístavky 1. - 15. řada)

 

Program: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách. Procházka s průvodcem nebo možnost individuálního programu a nákupů. Večerní představení v 19.00 hod. Návrat do nástupních míst cca 01.30 hod. 

Praktická poznámka: do divadla se chodí v běžném denním společenském oděvu. Zvolte ho i obuv tak, abyste se cítili příjemně jak při procházce Prahou, tak na představení. 

 

PROSTĚJOV   BRODEK   VYŠKOV 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Prostějov                 10.30 mhd Haná, 10.35 mhd Brněnská, křiž. Krokova 

Brodek u PV             10.45 bus zastávka na náměstí Vyškov                      10.55 Duk.tř. zastávka u gymnázia 

Rousínov                  na vyžádání                                                        

 ck ftl

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel