Vídeň - letní koncert filharmoniků
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Jako každý rok se v parku zámku Schonbrunn uskuteční legendární Vídeňská filharmonika. Koncerty Vídeňských filharmoniků se konají již od roku 2004. Atmosféra zámeckého parku pod širým nebem je vyjímečným zážitkem.

program:

 

příjezd do Vídně, prohlídka zámku Schonbrunn, který patří mezi památky UNESCO, jeho zahrad, Oranžerie, Gloriet a Palmenhaus- Palmový skleník, který je největší stavbou svého druhu v Evropě. Vstup na koncert - zdarma. Začátek ve 20.30 hod.

cena  720 Kč zahrnuje: dopravu luxus.busem, průvodce

cena nezahrnuje: komplex.cest.poj.

nást.místa: Valaš.Meziříčí, olomouc, Prostějov....

Ck Valaška

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Jednodenní zájezd do překrásné Vídně s návštěvou města a hlavních turistických památek, ve večerních hodinách přesun do zámeckého parku Schönbrunn na koncert Vídeňských filharmoniků

 

Program:

příjezd do Vídně, prohlídka centra města s průvodcem a nejznámějších památek Vídně, osobní volno na nákupy a prohlídku muzeí, ve večerních hodinách přesun do zámeckého parku Schönbrunn na letní koncert Vídeňských filharmoniků. Odjezd zpět do ČR v nočních hodinách.

 

Cena  680 Kč zahrnuje: dopravu zájezdovým autokarem, služby průvodce Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh včetně storna zájezdu (28,-Kč/osoba/den), vstupné do muzeí a památkových objektů, přesun metrem (1 jízda cca 2 eura), vstup na koncert zdarma.

ck jokratour

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Letní noční koncert Vídeňských filharmoniků

Koncert Vídeňské filharmonie pod širým nebem v překrásném Schönbrunnu se vstupem zdarma.

        8.6.2023

750 kč

 

Cena zahrnuje:            dopravu autobusem, průvodce

Cena nezahrnuje:        komplexní pojištění 34 Kč nebo včetně připojištění COVID 51 Kč 

 

Program: příjezd do Schönbrunnu cca v 17.30, individuální program - možnost procházky parkem, návštěva ZOO nebo prohlídka zámku. 20.15 koncert v zahradách zámku, vstup zdarma. Po skončení koncertu odjezd. Předpokládaný návrat cca 02.00 hod.  

 

Orientační ceny vstupného:    

zámek - Grand Tour 40 pokojů (50 – 60 minut) 26 €, dítě 6 - 18 let 19 €, studenti 19 – 25 let 22 €*

zámek - Imperial Tour 22 pokojů (30 – 40 minut) 22 €, dítě 6 - 18 let 15 €, studenti 19 – 25 let 18 €*

*nutný studentský průkaz

ZOO 24 €, děti a mládež 6-18 let 14 €, do 6 let zdarma

Ceny jsou platné ke dni 27.4.2022, v průběhu roku se mohou změnit.

 

OLOMOUC   PROSTĚJOV   VYŠKOV  

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je  závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc    13.30 Hynaisova ulice – letadlo, 13.35 zastávka Fak. nem Brněnská ul. směr Prostějov (Olomouc je svozovým místem a doprava může být zajištěna osobním autem, mikrobusem podle počtu.)

Prostějov   14.00 hl. nádr st. H, 14.05 MHD Brněnská Posled. Halíř  (při návratu navíc rozvoz k MHD Plumlovská sídl.)   

Vyškov        14.25 Duk.tř. zastávka u gymnázia

Brodek u PV, Rousínov na vyžádádní

ck ftl

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

8.6.2023 750 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


filharmonie Vídeń
Copyright © 2017  VARIETA Travel