Vídeň - den otevřených muzeí
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Vídeň je stará, Vídeň je nová – a má tolik tváří: od skvostných barokních staveb přes „zlatou“ secesi až po moderní architekturu. Návštěvníky láká víc než stovka muzeí. Vydejte se po stopách bývalé habsburské monarchie, navštivte nádherné barokní zámky Schönbrunn a Belvedere, nahlédněte do Hofburgu, centra někdejší obrovské říše, projděte se velkolepou Okružní třídou (Ringstrasse).

využijte dne otevřených muzeí za zvýhodněné vstupné.

 

Program zájezdu :  26.10.2022

 

V časných ranních hodinách odjezd zOlomouce  ( cca v 7 hod )  (dle obsazenosti) přes Mikulov do Vídně. Následuje prohlídka Vídně s průvodcem:  Hundertwasserhaus, areál Belvederu, Maria – Terezien Platz, Parlament, Radnice, Burgtheater, Volksgarten, Hofburg, pěší zóna, Kartner Strasse, Sachrova cukrárna, Opera, individuální volno. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR – návrat do nástupních míst. Změna v programu vyhrazena!

 

 

katalogová cena 590 Kč

 

CK B.Fantasy

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Vídeň slaví státní svátek a zve k návštěvě vybraných muzeí zdarma nebo se slevou. Nenechte si ujít takovou příležitost!

 

.     

Cena                         549 Kč/os   

Skupiny od 4 osob   529 Kč/os

  

 

Cena zahrnuje:            dopravu autobusem, průvodce. 

Cena nezahrnuje:        vstupné, komplexní pojištění 34 Kč/os

 

Program: příjezd do Vídně cca v 10.30. Seznam muzeí, která nabízejí vstup zdarma nebo se slevou  bude dodán Informačním centrem města Vídně týden před státním svátkem a bude dostupný v autobuse. Program s průvodcem v centru Vídně bude přizpůsobený této nabídce. Odjezd z Vídně v 17.30 hod. Předpokládaný návrat cca ve 20.30 hod. 

 

OLOMOUC   PROSTĚJOV   VYŠKOV  

 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je  závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

 

Olomouc    06.30 Hynaisova ulice – letadlo, 06.35 zastávka Fak. nem Brněnská ul. směr Prostějov

 

Prostějov   07.00 hl. nádr st. H, 07.05 MHD Brněnská Posled. Halíř (při návratu navíc rozvoz k MHD Haná)   

 

Vyškov       07.25 Duk.tř. zastávka u gymnázia

ck Ftl

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

26.10.2022 590 kčobjednat


Nezávazná objednávka


Vídeň
Copyright © 2017  VARIETA Travel