Park miniatur Minieuroland v Kladsku
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Zážítek pro malé i velké!

Park miniatur je jediným svého druhu rekreačně vzdělávacím komplexem v Polsku. Park miniatur s překrásnou architekturou v zelení porostlých prostorách tvořících arboretum. O rozloze 20km2 povstala zcela ojedinělá zahrada, v níž bylo vysazeno více než 1000 stromů a keřů.

Najdete zde makety četných objektů vysoké architektonické či historické úrovně.

Na území parku můžete obdivovat 40 miniatur. Minieuroland je místem rekreace a zábavy pro celou rodinu. Návštěva parku je přizpůsobena různým věkovým skupinám,

Park Miniatur Minieuroland je prostor obdařený nevšedním kouzlem, zaplněný bohatou flórou, přímo vyzývající k odpočinku. Uprostřed úchvatných scenérií parku se nacházejí četné lávky, altány a také rekreačně-odpočinkové sektory. Minieuroland není jen parkem miniatur, ale též úžasným arboretem. Je s ním spojena pravidelná akce nazvaná Květinový festival. Jde o největší květinovou slavnost na Dolním Slezsku, která trvá nepřetržitě od poloviny června do konce listopadu. V rámci této akce vysazujeme na konci května více než 100 000 sazenic jednoletých květin, jako jsou netýkavky, begonie, hortensie, petúnie, surfinie, pelargonie, loburalie a mecardonie. Kouzelné květinové koberce.

Termíny

20.7.2024

 

Cena od 680

Cena zahrnuje: dopravu, technického průvodce, pojištění CK

Cena nezahrnuje: vstup, pojštění LVZ

ck minitransZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

20.7.2024 680 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel