Zámek Červená Lhota a Jindřichův Hradec




 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Program

7.00 odjezd z Brna po D1 směr České Budějovice.

9.30 příjezd k pohádkovému zámku Červená Lhota, jednomu z nejromantičtějších šlechtických sídel v Čechách. Renesanční vodní zámek stojící na skalnatém ostrově uprostřed rybníka je známý z mnoha filmů a pohádek. Následuje prohlídka zámeckých interiérů (základní okruh) s možností krátké procházky kolem rybníka nebo individuálního občerstvení.

11.30 odjezd do Jindřichova Hradce.

12.00 příjezd. Procházka historickým centrem: městské hradby, náměstí Míru s renesančními a barokními domy, kostel Nanebevzetí Panny Marie a jezerní domky na břehu Vajgaru. Poté návštěva Státního hradu a zámku Jindřichův Hradec, který je po Pražském hradě a Českém Krumlově třetím největším zámeckým komplexem v ČR. Prohlídka jednoho z okruhů – např. Adamovo stavení nebo reprezentativní renesanční prostory. Možnost individuální návštěvy muzea s unikátními Krýzovými jesličkami.

17.00 odjezd zpět směr Pelhřimov, Jihlava.

20.00 předpokládaný příjezd do Brna.

Důležité informace

Cena zahrnuje | dopravu autokarem, služby průvodce.

Cena nezahrnuje | případné vstupy a cestovní pojištění.

Fakultativně | Červená Lhota: 220 Kč základní okruh (děti, studenti a senioři 180 Kč), Jindřichův Hradec – hrad a zámek: 220 Kč základní okruh (slevy pro děti, studenty a seniory 180 Kč), Muzeum – Krýzovy jesličky: cca 120 Kč (slevy pro děti, studenty a seniory). Vstupy je nutné rezervovat předem v CK.

Sraz 15 min před odjezdem na stanovišti Čebusu č. 7 na starém autobusovém nádraží naproti hotelu Grand v Brně.

Pro kolektivy termín, čas a místo přistavení busu dle dohody.

Cena

780 Kč
Sleva | 730 Kč děti do 14 let, studenti a senioři nad 60 let
CK ČEBUS


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

3.10.2026 780 Kčobjednat


Copyright © 2017  VARIETA Travel