Orlík a Zvíkov s plavbou po přehradě
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Jihočeský zámek Orlík leží na skalnatém ostrově a je oklopen Orlickou přehradou. V blízkosti zámku se nachází rozlehlý park v anglickém stylu se Schwarzenbergskou hrobkou. Při okouzlující plavbě po Orlické přehradě se nabízí nádherné výhledy na zámek Orlík a hrad Zvíkov. Majestátní hrad Zvíkov je často nazýván králem českých hradů.

 

 

Program:

 

po příjezdu na Orlík (cca v 10:00) si jako první prohlédneme zámek Orlík. Po prohlídce zámku Orlík přeplujeme výletní lodí přes Orlickou přehradu k hradu Zvíkov. Plavba trvá cca 45 minut. Z hradeb hradu Zvíkova si můžeme vychutnat krásné vyhlídky na řeky Vltavu i Otavu a jejich soutok (prohlídka hradu a zámku je dobrovolná). Poslední zastávkou našeho výletu je město Tábor, kde budeme mít dostatek času na procházku s průvodcem i bez něj. Předpokládaný odjezd z Tábora je cca v 18:00 hodin.

 

Cena  590 Kč zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi a Brna, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

nástupní místa za příplatek - Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště, Otrokovice, Hulín 150 Kč, Přerov, Prostějov 200 Kč, Olomouc 300 Kč, nástupní míto Frýdek - Místek, Ostrava 400 Kč na vyžádání při 6 osobách, vstupy.

 

Cena obsahuje

 

 

  • autobusovou dopravu, průvodce v autobuse.

 

 

Cena neobsahuje

 

 

  • příplatek za nástupní místo, cestovní pojištění, vstupy: Zámek Orlík: dospělý 150 Kč, děti do 15 let 100 Kč, senioři nad 65 let 100 Kč. Plavba na Zvíkov: dospělý 200 Kč,
  • děti 3-15 let 100 Kč. Hrad Zvíkov: dospělý 70 Kč, děti 6-15 let, studenti a senioři nad 65 let 45 Kč.
  • Minimální počet účastníků z jednotlivých nástupních míst je 6 osob. Při nižším počtu nemusí být nástupní místo realizováno.

 

 

Nezávazná objednávka


Orlík
Zvíkov
Copyright © 2017  VARIETA Travel