Mirakulum- zábavně naučný park
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních. Tím hlavním, za čím do Parku Mirakulum děti i dospělí míří jsou atrakce. Svět Mirakula navíc prozkoumáte hned na několika úrovních. Pod parkem se vine téměř kilometr podzemních chodeb, do korun stromů se podíváte z věží Lesního města. Hradní věže vám zase nabídnou výhled na celý Park. Všude najdete množství zeleně s blahodárným stínem a v horkých letních dnech se navíc můžete osvěžit ve Vodním světě (Vodní svět, jehož soustava kaskád, fontán, brouzdališť a vodních her nabízí v horkých letních dnech nejen osvěžení, ale doslova moře zábavy). Dominantou celého parku je dřevěný hrad, přesněji řečeno hradní komplex osmi věží plných průlezů, visutých mostků, skluzavek a rozhleden, kde děti mezi jednotlivými prvky překonávají až desetimetrové výškové rozdíly. Hradu nechybí ani opevnění a systém podzemních chodeb, které lze rovněž prozkoumat.

Park Mirakulum nabízí další atrakce: Lanové centrum, několik tobogánů a trampolín-od obřích až po malé, rozsáhlé bludiště s délku cest 1,2km, Lesní město, obří dvanáctimetrové houpačky s kmitem kolem 20 metrů., kontaktní ZOO, naučné zahrady a stezky, tvůrčí dílničky, úzkokolejná železnice spojující Park se sousedním Tankodromem.

 

Cena zahrnuje: dopravu, technický průvodce, pojištění CK

Cena nezahrnuje: skupinový vstup 150,-Kč /osobu,

individuální vstupné: Vstupné pro osobu vyšší než 90 cm je 210 Kč, rodinné vstupné pro 3 osoby (2 dospělí a 1 dítě nebo 1 dospělý a 2 děti) je 540 Kč, rodinné vstupné pro 4 osoby (2 dospělí a 2 děti nebo 1 dospělý a 3 děti)  je 720 Kč a každé další dítě za 140 Kč). Celodenní program i veškeré atrakce ( mimo mašinky a BVP) jsou již zahrnuty v ceně vstupného.

CK Minitrans

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Copyright © 2017  VARIETA Travel