Konopiště a Čapí hnízdo
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

Program:

V ranních hodinách odjezd z Prostějova, cestou krátká zdravotní zastávka.

 

10.30 – Prohlídka zámku Konopiště (okruh č. 2, cca 50min.) - severní, nejstarší křídlo zámku s kaplí, knihovnou a velkou Estenskou zbrojnicí.

 

14.00 – Čapí hnízdo - komentovaná prohlídka (cca 90 min.) Labyrintu Ekocentra s divokými hendikepovanými zvířaty a exotickými zvířaty, procházka po Naučné stezce mezi velkými hospodářskými zvířaty a v případě, že přední část areálu s kongresovými prostory a hotelem není rezervována pro soukromou akci, Vás rádi provedeme i kolem rybníka Slavníč a prohlédneme si také dominantu areálu – multifunkční halu ve tvaru čapího hnízda. Prohlídku si můžete zpříjemnit návštěvou bistra a dopřát si občerstvení v blízkosti zvířátek. 

 

V ceně zájezdu:            doprava autobusem, průvodce CK   

 

Cena nezahrnuje:         prohlídku zámku Konopiště 170 Kč/os. a Ekocentra Čapí hnízdo 80 Kč/os. (platí se při koupi zájezdu)

 

 

Návrat do nástupních míst cca 20.00.  

 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je  závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Prostějov             06.20 hl. nádr. st. H, 06.25 MHD Haná, 06.30 MHD Brněnská                                                          Posl. halíř

Brodek u PV        06.40 bus zastávka na náměstí

Vyškov                06.50 Duk. tř. gymnázium     

Rousínov               07.00 benzina u dálnice (vedle motorestu Bonaparte) - na vyžádání          

CK FTL                         Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

24.4.2021 690 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


čapí hnízdo
Konopiště
Copyright © 2017  VARIETA Travel