Víkend v Jeruzalémě
 
Způsob dopravy:

1.den: Odlet z Prahy do druhého největšího izraelského města Tel Avivu, transfer z letiště na ubytování doJeruzaléma - jednoho z nejposvátnějších míst na zemi, okružní jízda městem se zastávkami – Olivetská hora s překrásným výhledem na celé město a nejstarším doposud používaným židovským hřbitovem na světě, průjezd Novým městem, zastávka na Pamětní hoře u památníku holokaustu Yad Vashem, zastávka u nejpůsobivější kulturní instituce v zemi Muzeum Izraele a památníku výročí izraelské nezávislosti Ksenet Menorah, transfer do hotelu, večeře.
2.den: Po snídani polodenní pěší prohlídka s průvodcem zahrnující místo Poslední večeře Páně - Hora Sion s hrobkou krále Davida, Staré město včetně arménské a židovské čtvrti - Zeď nářků, rekonstruovanou římskou ulicí zvanou Cardo až do křesťanské čtvrti - Křížová cesta a návštěva nejposvátnějšího křesťanského místa na světě Chrámu Božího Hrobu, odpoledne volno k individuálním prohlídkám, ubytování, večeře.
3.den: Po snídani volno k individuálnímu programu ve městě, například k návštěvě vyhlášených trhů ve Starém městě nebo fakultativní celodenní výlet k návštěvě starověké pevnosti zapsané na seznam UNESCO – Masada, výjezd na vrchol lanovkou. Prohlídka areálu a možnost z dálky spatřit některý z tehdejších vojenských římských obléhajících táborů. Následně zastávka u Mrtvého moře k odpočinku, relaxaci a koupání ve slané vodě, která má díky vysoké koncentraci soli blahodárné účinky. Odjezd na ubytování, večeře.
4. den: Po snídani transfer do Tel Avivu, okružní jízda moderním a kosmopolitním městem se zastávkou v historickém přístavu Jaffa s unikátními arabskými památkami, transfer na letiště a odlet do Prahy.

- leteckou dopravu Praha-Tel Aviv-Praha v turistické třídě včetně tax a příplatků - dopravu autokarem dle programu zájezdu - 3 noclehy v hotelu *** s polopenzí - dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím - služby průvodce,asistenci po příletu na letišti v Tel Avivu - pojištění dle zák. č. 159/ 99 Sb.

Fakultativní služby: - fakultativní celodenní výlet do pevnosti Masada a k Mrtvému moři 3.690 Kč - příplatek za jednolůžkový pokoj 4.990 Kč Informace: Změna programu vyhrazena. Cena nezahrnuje: - vstupy do památkových objektů - přepravu MHD ve dnech s individuálním programem - hraniční a vízové poplatky - Exit tax v Izraeli 100 NIS (cca 28 USD) - spropitné pro hotel, řidiče, průvodce – cca 30 USD povinně splatné na místě

Ck ČEDOKZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
25.10.2019 28.10.2019 25590 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Izrael
Copyright © 2017  VARIETA Travel