Varšava vlakem s průvodcem
 
Způsob dopravy: ikona_vlak

Zájezd na prodloužený víkend do hlavního města Polska Varšavy s řadou znovuvybudovaných historických památek i pozoruhodnou nejmodernější architekturou. Cesta po stopách geniálního skladatele a klavíristy Fryderyka Chopina s výletem do jeho rodiště. Pohodlná cesta vlakem (do Varšavy lůžkovým). Eurovíkend pro malou skupinu osob.

Program
1. den: ráno odjezd mezinárodním vlakem vyšší kvality EuroCity z Prahy (Pa, Ol, Os) do VARSAVY (WARZSAWA), hned proti nádraží nejvyšší stavba v zemi - Palác kultury a vědy (234,5 m), prohlídka polského Manhantannu, čtvrti mrakodrapů od světových architektů (D. Libenskind), Chopinovo muzeum v paláci Ostrogskich, Královská cesta, kostel Svatého Kříže, kde je uloženo skladatelovo srdce, večerní atmosféra a možnost večeře v tradiční restauraci


2. den: VARŠAVA, tradiční tržnice, vzpomínková cesta bývalým ghettem s připomínkami hrůz 2. sv. války a holocaustu, největší židovské muzeum v Polsku a památník hrdinů Varšavského povstání, procházka obnoveným Starým městem (UNESCO), Staré tržní náměstí, Nové město, Barbakan, katedrála, Královský palác se skvostnými interiéry a galerií Lanckorońských (mj. Rembrandt), Saské zahrady, vyhlídka na moderní čtvrť, Velké divadlo s Apollónovou kvadrigou, kouzlo ulic na Královské cestě (paláce, parky, kostely, kláštery, elegantní kavárny a restaurace), osobní volno

3. den: VARŠAVA, dopoledne muzea (Národní muzeum - Muzeum Narodowe s největšími a nejbohatšími sbírkami umění i užitého umění, nebo individ. muzeum M. Koperníka, vyhlídka ze slavného Paláce kultury a vědy zvaného dortík (50. léta), po poledni odjezd zpět do Prahy, návrat ve večerních hodinách.

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a příp. změnám jízdních řádů.

Základní cena zahrnuje
dopravu vlakem, 2x hotel se snídaní, průvodce, pojištění CK
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění, příp. pobytové taxy, večeře, jízdy MHD, veškeré vstupné a vše, co není uvedeno v odstavci Cena zahrnuje.
Příplatky
1 200 CZK za jednolůžkový pokoj 84 CZK komplexní pojištění
Doprava
Praha-Varšava mezinárodním vlakem EuroCity zpět do Prahy také vlakem
Ubytování
hotel, ve 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
odjezdová místa: Praha, PArdubice, OLOMOUC, Ostrava
Ck HALMATOUR
Nezávazná objednávka


Varšava
Varšava
Varšava
Copyright © 2017  VARIETA Travel