Španělsko Valencie
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

Objevte krásy Valencie! Můžete relaxovat na prosluněných plážích, poznávat historii či stoupat k vrcholkům hor. Navštivte bývalý obchod s hedvábím Llotja de la Seda, který patří mezi světové kulturní dědictví UNESCO. Nezapomenutelnou atmosféru má procházka starobylými uličkami a nákup na rušných tržištích. Z 51 m vysoké vyhlídkové věže Micalet, ke které vede 207 schodů, se vám naskytne úchvatný pohled na celý kraj

 

Program zájezdu

1. den:

ve večerních hodinách přílet do Valencie, transfer do hotelu. Informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. den:

po snídani informační schůzka. Dopoledne individuální program nebo nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Valencií s českým průvodcem (exteriéry Město umění a vědy, přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí aréna, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh, institut současného umění Ivam,…). Odpoledne možnost procházky historickým centrem Valencie se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně s českým průvodcem v ceně zájezdu. Necháme se okouzlit specialitami Mercado Central, náměstím Plaza de Mercado, uličkami v okolí paláce La Lonja a také bary v blízkosti uličky Caballeros. Neopomeneme hlavní památky historické části Valencie, překrásnou katedrálu La Seu, věž Miqueleta, valencijskou radnici a mnohé další.

3. den:

po snídani individuální program.

4. den:

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno nebo možnost fakultativního výletu do přírodního parku Albufera s českým průvodcem. Odpoledne transfer na letiště a večer odlet do Prahy.
 

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha-Valencie-Praha • transfer letiště-hotel-letiště • 3x ubytování ve 3* hotelu Beleret se snídaní v dubnových termínech a ve 4* hotelu v květnovém a záříjovém termínu • služby česky mluvícího delegáta • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
 

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění - viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (3 900 Kč termín) • fakultativní výlety s českým průvodcem: panoramatický okruh městem 950 Kč (cca 3,5 hod.); Albufera 950 Kč.

Fakultativní služby
a) Panoramatický okruh Valencií 950 Kč*
Vytvořte si první dojem o Valencii v průběhu panoramatického okruhu a navíc s výkladem česky hovořícího průvodce. Těšit se můžete na exteriéry známých valencijských památek. Uvidíte Město umění a vědy a přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí arénu, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh a institut současného umění Ivam. Výlet je doprovázen česky mluvícím průvodcem.
(minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

b) Přírodní park Albufera 950 Kč*
Navštivte přírodní park, který se nachází cca 15 km od Valencie. Je to jedna z nejdůležitějších přírodních oblastí ve Středomoří. Tvoří ho sladkovodní laguny a centrem je jezero o velikosti 5x6 km. Park má i svou specifickou fauno a floru, je také hnízdištěm pro stěhovavé ptáky. Zde můžete vidět až 250 různých druhů ptactva.
(minimální počet zájemců pro realizaci: 20)

*Cena za osobu při rezervaci z Prahy
 

Povinné příplatky

platba městské taxy na místě cca 1,50 € osoba/noc.
 


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
2.4.2021 5.4.2021 14590 Kčobjednat
6.5.2021 9.5.2021 14590 kčobjednat
3.7.2021 6.7.2021 14590 Kčobjednat
25.9.2021 28.9.2021 14590 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Malta
Copyright © 2017  VARIETA Travel