Itálie-  víkend v Benátkách 
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

prožijte eurovíkend v romantických Benátkách

18.8.-21.8.2022

4369 kč

 

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den:
 Příjezd do Punta Sabbinoni, odtud plavba lodí do Benátek přímo k náměstí sv. Marka (není v ceně). Prohlídka této romantické metropole během níž uvidíte mj. Dožecí palác, baziliku sv. Marka, Kampanilu, most Ponte Rialto a další. Fakultativně možnost projížďky gondolou po Benátkách. Individuální volno, večer odjezd na ubytování v oblasti, večeře, nocleh.


3. den:
 Po snídani odjezd do Benátek, individuální volno, po domluvě s průvodcem možnost výletu na ostrovy Burano a Murano se slavnými dílnami na výrobu skla krajky. Odjezd do ČR v odpoledních hodinách.


4. den:
 Příjezd do ČR v časných ranních hodinách.

• dopravu autokarem
• 1 nocleh s polopenzí v hotelu***, dvojlůžkové pokoje s příslušenstvím
• služby průvodce
• pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

Změna programu vyhrazena.
Minimální počet účastníků pro realizaci je 30 osob.

nástupní místo Olomouc

CENA NEZAHRNUJE:
• vstupné do památkových objektů
• plavbu lodí k náměstí sv. Marka cca 18 €
• místní pobytovou taxu (cca 3 €/os./noc)

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY:
• příplatek za jednolůžkový pokoj 990,- Kč
• projížďka gondolou 890,- Kč
• příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250,- Kč

Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.

ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (V EUR):
Dóžecí palác - cca 18 €
galerie Accademia - cca 15 €
bazilika sv. Marka - zdarma
kampanila - cca 8 €

Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu.

DALŠÍ DOPORUČENÍ:
V rámci programu navštívíte i sakrální památky (kostely, katedrály atd.), kde je nutné být náležitě oblečen, jinak není umožněn vstup dovnitř (ženy musí mít zakrytá ramena a kolena - doporučujeme šátek do kabelky a muži by měli mít též kalhoty pod kolena). Vyvarujete se tím nepříjemnostem u vstupu.

ck čedok

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Kouzelné Benátky s návštěvou ostrovů

 

4 denní autobusový zájezd do romantických Benátek. Město postavené na laguně láká především na stovky vodních kanálů, romantické uličky, mosty, monumentální kostely, paláce a samozřejmě na ikonické gondoly - tradiční loďky, bez nichž by se dříve Benátky zkrátka neobešly. Vydejte se s námi za poznáním Benátek a přilehlých ostrovů Murano, Burano a Torcello a proměňte svůj výlet do Benátek
na nevšední zážitek.

 

 

PROGRAM ZÁJEZDU

 

 

1.den: Odjezd v odpoledních až večerních hodinách dle nástupních míst.


2.den: Ráno příjezd do Benátek. Přejezd do části Santa Lucia a odtud prohlídka BENÁTEK, tak jak je neznáte (kostel Santa Maria dei Scalzi, židovské getho, bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, Zvonice, Ponte dei Sospiri, kostel Frari, most Rialto. Zavedeme vás na krásnou vyhlídku nedaleko mostu Rialto, odkud je nádherný pohled na Benátky a na celou lagunu). Odpoledne možnost prohlídky benátské loděnice z XII. století. Návrat vaporettem do přístavu Santa Lucia a odtud odjezd na ubytování. Nocleh.


3.den: Po snídani navštívíme krásné a klidné benátské ostrovy v laguně: Murano - Burano - Torcello. Přepravní lodí se projedeme po moři na MURANO (ostrov sklářů, kde se již od středověku vyrábí slavné benátské sklo a zrcadla, a který tvoří několik menších ostrůvků spojených mosty - prohlídka proslulých skláren), dále na ostrov BURANO (pozoruhodný zejména díky dvěma zajímavostem - barevným domkům a ruční výrobě nejkrásnějších krajek na světě. Žije zde necelých 3000 obyvatel, ale v létě je zde díky turistům rušno. I přesto se mu přezdívá „Oáza klidu“, jelikož s porovnáním s Benátkami je zde opravdu klid). TORCELLO (velmi málo obydlený benátský ostrov, nádherné starobylé byzantské kostely Santa Maria Assunta a Santa Fosca). Večer odjezd z Benátek do Rakouska.


4.den: Cesta přes Rakousko do ČR. Předpokládaný příjezd do nástupních míst dopoledne.

 

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Ubytování v Itálii v hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím). Součástí noclehu je snídaně.

 

 

 

CENA ZAHRNUJE: Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné v zahraničí, 1x nocleh v Itálii, 1x snídaně, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

 

Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, lodní výlety, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“

 

Doporučené kapesné na vstupy: 60,- EUR.

 

 

 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov

 

 

kód datum odjezdu datum příjezdu cena možnosti
ITA-75/21 3.6.2021 6.6.2021 Cena: 4 850,- KčCena pro nového klienta: 4450,- Kč *Cena pro stálého klienta: 4350,- Kč **(Cena po slevě za včasné přihlášení do 31.01.2021

 

 ck vsacan

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
18.8.2022 21.8.2022 4369 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


benatky_obr1
Copyright © 2017  VARIETA Travel