Toskánsko na kole
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

PISA - GROSSETO - POLOOSTROV MONTE ARGENTARIO - MONTALCINO

MONTEPULCIANO - PITIGLIANO - TERMÁLNÍ PRAMENY SATURNIA

PROGRAM VHODNÝ I PRO ELEKTROKOLA - možnost půjčení elektrokola za poplatek 2.800 Kč/týden.

 

 

Ubytování
Ubytování je zajištěno v kempu Oasi, který se nachází asi 4 km od městečka Albinia, asi 100 m od pláže. Bungalovy pro 4 osoby se dvěma oddělenými ložnicemi, společný kuchyňský kout, koupelna a WC.
Stravování
Vlastní. V kempu se nachází obchod a restaurace.
 
Program
1.den: odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2.den: ráno příjezd do města Pisa - prohlídka náměstí Santo Campo se šikmou věží a románskou katedrálou, procházka historickým centrem. Přejezd na ubytování, individuální volno, koupání. Nocleh.

3.den: odjezd autobusem do městečka Grosseto, prohlídka historického centra. Vyjížďka na kolech z Grosseta přes Magliano in Toscana zpět do kempu (trasa cca 65 km). Nocleh.

4.den: odjezd na kole do Porto Santo Stefano, okružní vyjížďka po poloostrově Monte Argentario, návrat do kempu (trasa cca 70 km). Nocleh.

5.den: výlet autobusem do městeček Montalcino a Montepulciano, prohlídka měst, ochutnávka vína (cca 15 EUR/os.), možnost nákupu. Návrat do kempu. Nocleh.

6.den: odjezd autobusem do Pitigliana, městečka umístěného na vulkanické skále (nádherné středověké centrum, viadukt, renesanční palác Orsini). Vyjíždka k přírodním termálním sirným pramenům do Saturnie (cca 40 km). Koupání pod širým nebem v terasovitých jezírkách. Návrat do kempu. Nocleh.

7.den: odjezd na kole do východní části poloostrova Monte Argentario, pobřežní silnice Strada Panoramica s úžasnými výhledy na zátoky a útesy, přejezd do letoviska Ansedonia, trasa kolem laguny, návrat na poloostrov přes malebné městečko Orbetello (katedrála Santa Maria Assunta, městské hradby). Po trase možnost zastávky na koupání (trasa cca 80 km). Návrat do kempu. Nocleh.

8.den: individuální volno, koupání a odpočinek. Nocleh.

9.den: dopoledne předání bytů, volno ke koupání, odjezd do ČR.

10.den: návrat do ČR v ranních hodinách.


Nástupní místa: Praha, Beroun, Žebrák, Plzeň.
Svozová místa (min. počet 6 osob) - zdarma: Domažlice, Jablonec nad Nisou, Kdyně, Klatovy, Liberec, Mladá Boleslav, Přeštice.
V ceně
Doprava autobusem, přeprava kola v cyklovleku, 7x nocleh v bungalovu pro 4 osoby (kemp se nachází asi 4 km od města Albinia, asi 100 m od pláže; dvě oddělené ložnice, společný kuchyňský kout, koupelna a WC), cykloinstruktor/průvodce, zákonné pojištění dle zák. 159/99 Sb.

V ceně: doprava autobusem, přeprava kola v cyklovleku, 7x nocleh v bungalovu pro 4 osoby (kemp asi 100 m od pláže, dvě

oddělené ložnice, společný kuchyňský kout, koupelna a WC), cykloinstruktor, zákonné pojištění

 

POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 1 EUR/os. od 14 let/noc. 

 

 

Půjčení elektrokola: 2.800 Kč/týden

 

CK CAMPANA TOUR

 

 

 

Nezávazná objednávka


Pisa
Copyright © 2017  VARIETA Travel