Rakousko - Innská cyklostezka
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Tyrolsku se často přezdívá země hor, protože leží v srdci Alp. Během zájezdu do Tyrolska poznáme údolí řeky Inn s malebnými historickými městečky Hall, Rattenberg i s historickým městem Innsbruck. Pojedeme také bočními údolími klesajícími k Innu od alpských velikánů s ledovci přes zelené pastviny i horské upravené vesničky. Často se budeme kochat pohledem na panorama alpských štítů táhnoucích se v dlouhých hřebenech podél tras připravených výletů. Ubytováni budeme v příjemném rodinném hotelu na úbočí alpské stráně zvedající se od řeky Inn.

Program

1. den – v brzkých ranních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 4:00). Brno v ranních hodinách. Průjezd zbývajícími nástupními místy. Večer příjezd na ubytování v Rakousku nad údolím Innu. Večeře.

2. – 6. den – výlety na kole s podporou autobusu rakouskou částí Innské cyklostezky lemované Alpami, vedoucí přes historická městečka v údolí Innu. U Wattens se zastavíme v Křišťálových světech – netradičním muzeu křišťálu, které střeží mohutný obr. Navštívíme historické a olympijské město Innsbruck, kde uvidíme zářící pozlacenou střechu domu Goldenes Dachl. Čeká nás příjemné klesání alpským údolím s výhledem na ledovec Stubai a také výlet u jezera Achensee, které láká při příznivém počasí ke koupání. Zavítáme i do údolí Zillertal, které se v zimě stává populárním lyžařským rakouským centrem, ale v létě nabízí cykloturistům jízdu po cyklostezce vedoucí přes jednotlivá střediska. Polopenze.

7. den – snídaně. Ráno odjezd do ČR. Cesta Rakouskem a Německem. Odpoledne příjezd do Plzně. V pozdních večerních hodinách dojezd do Ostravy. 

 

 

 

Charakteristika výletů

Trasy výletů vedou podhůřím Alp nejčastěji údolími v povodí řeky Inn a zvládne je běžný cykloturista. Na trasách převažuje asfaltový povrch. Zájezd je vhodný pro rodiny s dětmi, jsou-li zvyklé na cykloturistické výlety. Přestože se jedná o alpskou oblast, nemá počasí vysokohorský charakter.

 

TermínPočet dnů Cena 
14.08. - 20.08. 2021 7   16 900 Kč POSL. 8 MÍST
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň

 

CENA ZAHRNUJE:

 

UBYTOVÁNÍ

6x v ****hotelu ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
U hotelu bazén.
Další wellness služby za poplatek.

Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 1800 Kč /osoba /pobyt.

STRAVOVÁNÍ

6x polopenze v hotelu. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

DOPRAVU

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A DALŠÍ

Připravený denní program výletů po trasách 30–60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

 

CK Eurocykl

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

14.8.2021 20.8.2021 16900 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel