PLZEŇSKO A BRDY NA KOLE
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

Plzeň a celé Plzeňsko patří k žádaným destinacím tuzemského cestovního ruchu a společně s Rokycanskem a Brdy jsou vyhledávanými turistickými cíly. I pro nás z Moravy je to oblast určitě zajímavá a možná méně známá. Plzeń byla v roce 2015 evropským městem kultury, Rokycansko rovněž vyniká mnoha zajímavostmi a Brdy jako nejvyšší středočeské pohoří jsou jako bývalý vojenský prostor  hodně neznámé a tajemné a také po dlouhou dobu civilizačně málo dotčené. Od roku 2016 jsou z větší části zpřístupněné pro cestovní ruch a to především ten aktivní jako je cykloturistika a pěší turistika.

 

V Brdech zažijete to, co málokde na kole v České republice – za celý den nepotkáte auto a někdy ani hospodu. Lidé jsou zde přátelští  a na závěr dne vás hospoda nemine, třeba jako je  naše oblíbená historická hospoda v Dobřívě.

 

Program na kolech (změna vyhrazena)

 

1.den – příjezd do Plzně mikrobusy i vlakem do 10 hodin, prohlídka města Plzně -  Rokycany – Mirošov – Kamínky   40 km

 

2.den – Mirošov – Dobřív – Padrťské rybníky – Příkosice – Mirošov 45 km

 

3.den Mirošov – Brdy putování bývalým vojenským prostorem s místním průvodcem na nejvyšší vrchol Brd , návštěva jedinečného Atom Muzea v brdským lesích, 65 km

 

4. den  na kole nebo kdo bude chtít vlakem do Žebráku. Zpět – Točník – Hořovice – Zbiroh – Strašice 60 km

 

5.den Mirošov – Kozel – Rokycany  25 km, odjezd vlakem z Rokycan, domů do 20 hodin

 

Cena zájezdu bez dopravy:  3400 Kč 

            

Cena zahrnuje:  4x ubytování se snídaní v ***hotelu, služby místního průvodce Ing. Zdeňka Krátkého pro první 4 dny,  zajištění programu, mapek a zprostředkování  jízdenek na vlak, v případě pokud bude účastník chtít využít vlakovou dopravu, nutno nahlásit 2 měsíce předem. Je možné připojištění na storno a léč. výlohy na úraz za 50 Kč za zájezd.

 

Cena nezahrnuje: dopravu, večeře (je možno si každý den ráno objednat z jídelníčku hotelu), pojištění léčebných výloh a storna při zrušení zájezdu ze zdravotních důvodů (10 Kč/os/den), vstupné do památek a další neuvedené služby. Je možné si objednat v hotelu i svačiny na cestu, cena cca 100 Kč. 

 

Příplatek:

  • za jednolůžkový pokoj 600 Kč (k dispozici 2 pokoje). 

Cena dopravy mikrobusem včetně přepravy kol :  hradí se řidiči, při počtu 6 osob je cena 1350 Kč/os, při počtu 7 osob 1150 Kč/os. Odjezdové místo na přání (ze Zlínského kraje)

 

Ubytování: Budeme bydlet v Hotelu Na statku*** v Mirošově na okraji Brd, který je optimálním východiskem pro naše výlety do okolí. Hotel je vyhlášený svou skvělou kuchyní, prodělal v loňském roce rekonstrukci a můžete si ho prohlédnout na www.hotelnastatku.cz. Kapacita hotelu je 20 lůžek, máme k dispozici 7 dvoulůžkových pokojů v dvorové depandanci hotelu, dále 2 dvoulůžkové a dva jednolůžkové pokoje v hlavní budově hotelu. Kola jsou uskladněna zvlášť   v k  tomu určeném prostoru.

 

ck donamoZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

8.8.2021 12.8.2021 3400 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel