Maďarsko Balaton
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Okolí největšího jezera ve střední Evropě nabízí zajímavou přírodu pro výlety na kole a termální prameny pro následný odpočinek. Pojedeme přes vinohrady, kde se rodí vyhlášené maďarské odrůdy vín jako lahodný Olaszrizling či sladký Szürkebarát. Z čedičových homolí se nám otevřou krásné výhledy na Balaton a okolní krajinu s osobitým kouzlem a atmosférou. Pojedeme přes vesničky, kde v místních csárdách budeme moci ochutnat vynikající maďarskou kuchyni. Některé výlety zakončíme příjemnou relaxací v termálních lázních

Program

1. den – ranní odjezd z ČR. Průjezd nástupními místy ČR, přerušení cesty koupáním v termálním koupališti v Maďarsku ve městě Sárvár, dojezd na ubytování u Balatonu, večeře.

2. den – snídaně. Výlet na kolech k přírodnímu termálnímu koupališti Hévíz, prohlídka města Keszthely se zámkem Festetics. Večeře.

3. den – snídaně. Výlet na kolech podél Balatonu okolo čedičové hory Badacsony. Možná návštěva lesnatého přírodního parku Keszthelyi hegység. Večeře.

4. den – snídaně. Cykloturistický výlet s podporou autobusu k Malému Balatonu. Návštěva ptačí rezervace na ostrově a také rezervace buvolů. Pobyt ve třetím termálním koupališti Zalakarosz. Večeře.

5. den – po snídani odjezd zpět do ČR. Ve večerních hodinách příjezd do ČR.

 

 

1.5.-5.5.2020

nástup.místa:  Plzeň-Praha-Brno

 

8.5.-12.5.2020

Nástupní místa na trase u dálnice: Ostrava – Olomouc – Brno – Bratislava

 

Cena zahrnuje:

Ubytování

4x v penzionu u Balatonu ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením nebo v apartmánech pro 4 osoby (každý apartmán má dva 2lůžkové pokoje, sociální zařízení a navíc kuchyňku. Bazén a vířivka
u ubytování.
Sleva za vyžádané ubytování v apartmánu
300 Kč/osobu/pobyt.

Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou
1000 Kč/osoba/pobyt.

Stravování

4x maďarská polopenze v restauraci. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–50 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Ck EUROCYKL

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

1.5.2020 5.5.2020 10100 Kčobjednat
8.5.2020 12.5.2020 10100 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel