okolím jezera Lago di Garda
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Cyklozájezd po krásné krajině s příjemným středomořským klimatem, v jejimž centru leží největší severoitalské jezero obklopené svahy stříbrných olivovníků,vinohrady, malebné vesničky i městečka se středověkými hrady. Během výletů na kole se otevírají kouzelné pohledy na vrcholky okolních hor, odpočinout si lze na plážích jezera Lago di Garda.

PROGRAM

1. den – ITA123 v nočních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 0:15), Praha v ranních hodinách. ITA223 v brzkých ranních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 3:00), Brno v ranních hodinách. Přes den cesta do Itálie. K večeru dojezd do místa ubytování u jezera Lago di Garda. Ubytování. Večeře.

2. – 6. den – výlety na kolech s podporou autobusu v okolí jezera Lago di Garda. Projedeme pohoří Monte Baldo, na jehož úbočí, jakoby přilepeném ke skalnímu útesu, se nalézá jedinečné poutní místo Madonna della Corona. Během cesty úbočím Monte Baldo se nám otevře úchvatný pohled na hladinu jezera Garda, ležícího právě pod tímto pohořím. Navštívíme i jezera Lago di Cavedine a Toblino, na jehož břehu stojí stejnojmenný hrad. K posezení bude lákat Arco s náměstíčkem, nad kterým se na skále tyčí hrad Castello di Arco. Na severním břehu jezera leží známé letovisko Riva del Garda, kde je příjemné odpočívat na některé z pláží a kochat se pohledem na okolní skalnaté vrcholky. Navštívíme také oblast Trentina s údolím řeky Adige plné vinohradů a ovocných sadů. Projedeme i historickým městem Trento. Najdeme si dostatek času na koupání v jezeře nebo na odpočinek u jeho břehů. Polopenze.

7. den – snídaně. Ráno odjezd do ČR. Večer příjezd do ČR. ITA123 Plzeň, Praha ve večerních hodinách, 8. den Ostrava v časných nočních hodinách. ITA223  Brno ve večerních hodinách. Ostrava okolo půlnoci.

 

CHARAKTERISTIKA VÝLETŮ

Ačkoliv je to kraj vyhlášený trasami pro bikery, my se i zde důsledně držíme zásady, že naše zájezdy jsou určeny především cykloturistům. Tomu odpovídají i zvolené trasy výletů, které vedou po silnicích a cyklostezkách s většinou asfaltovým povrchem. Klima je tady výrazně teplejší než u nás, ale přítomnost nedalekých Alp může být občas znát.

 

TermínPočet dnůKódCena 
19.08. - 25.08. 2023 7 ITA123 19 900 Kč  
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň
27.08. - 02.09. 2023 7 ITA223 19 900 Kč  
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.
 

CENA ZAHRNUJE:

UBYTOVÁNÍ

6x v turistickém penzionu nedaleko jezera ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
Jednoduše vybavené ubytování, které ale zajišťuje potřebné zázemí a soukromí.
U penzionu bazén.
Příplatek 1900 Kč/osoba/pobyt za obsazení pokoje jednou osobou pouze při vyžádání, jinak bez příplatku.

STRAVOVÁNÍ

6x polopenze v restauraci penzionu. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

DOPRAVU

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A DALŠÍ

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

ck eurocykl

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

19.8.2023 25.8.2023 19900 Kčobjednat
27.8.2023 2.9.2023 19900 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Lago di Garda
Lago di Garda
Copyright © 2017  VARIETA Travel