okolím jezera Lago di Garda
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Cyklozájezd po krásné krajině s příjemným středomořským klimatem, v jejimž centru leží největší severoitalské jezero obklopené svahy stříbrných olivovníků,vinohrady, malebné vesničky i městečka se středověkými hrady. Během výletů na kole se otevírají kouzelné pohledy na vrcholky okolních hor, odpočinout si lze na plážích jezera Lago di Garda.

 

Program

1. den – odjezd z Ostravy v nočních hodinách, průjezd nástupními místy. V brzkých ranních hodinách Brno, v ranních hodinách Praha a Plzeň. Přes den cesta do Itálie. K večeru dojezd do místa ubytování u jezera Lago di Garda. Ubytování. Večeře.
2. – 6. den – výlety na kolech s podporou autobusu v okolí jezera Lago di Garda. Projedeme pohoří Monte Baldo, na jehož úbočí, jakoby přilepeném ke skalnímu útesu, se nalézá jedinečné poutní místo Madonna della Corona. Během cesty úbočím Monte Baldo se nám otevře jedinečný pohled na hladinu jezera Garda, ležícího právě pod tímto pohořím. Navštívíme i jezera Lago di Cavedine a Toblino, na jehož břehu stojí stejnojmenný hrad. K posezení bude lákat Arco s náměstíčkem, nad kterým se na skále tyčí hrad Castello di Arco. Na severním břehu jezera leží známé letovisko Riva del Garda, kde je příjemné odpočívat na některé z pláží a kochat se pohledem na okolní skalnaté vrcholky. Navštívíme také oblast Trentina s údolím řeky Adige plné vinohradů a ovocných sadů a nevynecháme ani vinařskou oblast u obce Tramín blízko jezera Kalterer See. Projedeme i historickým městem Trento. Najdeme si dostatek času na koupání v jezeře nebo na odpočinek u jeho břehů. Polopenze.
7. den – snídaně. Celodenní pobyt s výletem na kole u jezera. K večeru odjezd do ČR.
8. den – příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách. Příjezd do Ostravy v dopoledních hodinách

 

 

TermínPočet dnů Cena 
22.08. - 28.08. 2021 7   17 200 Kč PŘIHLÁSIT SE
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Pardubice – Praha – Plzeň
30.08. - 05.09. 2021 7   17 200 Kč POSL. 8 MÍST
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno

 

 

 

 

CENA ZAHRNUJE:

 

UBYTOVÁNÍ

6x v turistickém penzionu nedaleko jezera ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
Jednoduše vybavené ubytování, které ale zajišťuje potřebné zázemí a soukromí.
Sleva 600 Kč /osoba /pobyt za ubytování ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením umístěným na chodbě vedle pokoje (k dispozici pouze ubytovaným v tomto pokoji).

U penzionu bazén.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 1700 Kč /osoba /pobyt.

STRAVOVÁNÍ

6x italská polopenze. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

DOPRAVU

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A DALŠÍ

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

 

CHARAKTERISTIKA VÝLETŮ

Ačkoliv je to kraj vyhlášený trasami pro bikery, my se i zde důsledně držíme zásady, že naše zájezdy jsou určeny především cykloturistům. Tomu odpovídají i zvolené trasy výletů, které vedou po silnicích a cyklostezkách s většinou asfaltovým povrchem. Klima je tady výrazně teplejší než u nás, ale přítomnost nedalekých Alp může být občas znát.

ck eurocykl

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

22.8.2021 28.8.2021 17200 Kčobjednat
30.8.2021 5.9.2021 17200 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Lago di Garda
Lago di Garda
Copyright © 2017  VARIETA Travel