PALMOVÁ RIVIÉRA
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Pozoruhodná italská provincie Abruzzo leží v krajině, která má snad vše, co si může cykloturista přát. Desítky kilometrů cyklostezek podél písečných pláží Jaderského moře lemovaných palmami a na dohled impozantní pohoří Apenin s nejvyšší skalní skupinou Gran Sasso, nazývanou Malé Dolomity, obklopenou hlubokými lesy národních parků. Výlety na kolech po opuštěných silničkách přes zapadlé vesnice mezi pastvinami vzápětí vystřídá koupání v moři a relaxace na pláži. K tomu výborná italská vína. Co si cykloturista ze střední Evropy může přát více?

PROGRAM

 

1. den – odjezd z Ostravy v ranních hodinách cca v 6:00, průjezd nástupními místy. Cesta do Itálie. Večer dojezd na ubytování v tranzitním hotelu v severní Itálii.

2. den - snídaně. Cesta Itálií, odpoledne dojezd do místa pobytu na Palmové riviéře. Ubytování. Pobyt u moře na plážích.Večeře.

3. – 8. den – výlety na kolech s podporou autobusu po cyklostezkách podél pobřeží Jadranu do přímořských letovisek MartinsicuroAlba AdriaticaTortoreto LidoGiulianova se budou kombinovat s výlety v národních parcích Gran Sasso a Monti della Laga. Poznáme unikátní náhorní planinu Campo Imperatore proslulou nedobrovolným pobytem italského diktátora Benita Mussoliniho. Na kolech budeme jezdit po zapadlých, málo frekventovaných silničkách mezi malebnými vesničkami a městečky Castel del MonteRocca Santa Maria a mnoha dalšími. V rámci výletů bude čas k zevrubné prohlídce městeček Civitella del Tronto a Campli, dvou architektonických perel kraje Abruzzo. Zatímco první se chlubí největší bývalou vojenskou pevností v Itálii, ve druhém městečku můžeme obdivovat skvostnou architekturu kostelů postavených již ve středověku. Polopenze.

9. den - snídaně, odjezd do ČR. Příjezd do Brna v pozdních večerních hodinách.

10. den – průjezd výstupními místy. V časných nočních hodinách dojezd do Ostravy.

 

CHARAKTERISTIKA VÝLETŮ

Trasy výletů vedou podhůřím národních parků Gran Sasso a Monti della Laga po venkovských silničkách s asfaltovým povrchem jen s jedním několikakilometrovým úsekem bez asfaltu a jsou doplněny trasou po cyklostezce lemované palmami a vedoucí podél pobřeží Jaderského moře. Zatímco klima v nižších polohách a u moře má výrazně středomořský charakter, ve vyšších polohách můžeme očekávat chladnější teploty.

 

 

TermínPočet dnůKódCena 
21.09. - 30.09. 2024 10 PAL124 28 500 Kč  
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno

 

Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu

 

 

 

CENA ZAHRNUJE:

 

UBYTOVÁNÍ

1x v tranzitním hotelu ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením (cestou na Palmovou riviéru).
7x v *** hotelu u moře ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
V ceně pobytu plážový servis (lehátka a slunečník na soukromé hotelové pláži).
Příplatek 3500 Kč/osoba/8 nocí za obsazení pokoje jednou osobou pouze při vyžádání, jinak bez příplatku.

STRAVOVÁNÍ

1x snídaně v hotelu formou švédských stolů (cestou na Palmovou riviéru).
7x polopenze v hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

DOPRAVU

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A DALŠÍ

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

 CK EUROCYKLZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

1.4.2017 1.4.2017 9 900 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel