Chorvatsko - Makarská riviéra-Podaca a ostrovy

 
 

Podaca je turistické místo nacházející se při jadranské magistrále 2 kilometry východně od Zaostrogu. Skládá se ze tří vesniček: KapećViskovića vala a Ravanje, patří k menším, klidným letoviskům v blízkosti Gradacu.

Program:

 

1.den: odjezd z Olomouce 5.7.(úterý) v 17 hod přes Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko do letoviska Podaca na Makarské riviéře.

 

2. den: příjezd ve středu v dopoledních hodinách, ubytování, koupání a relaxace u moře. (večeře)

 

3.den: ve čtvrtek po snídani odjezd na kolách do přístavu Drveník a přesun trajektem na ostrov Hvar

(projížďka po ostrově a koupání), návrat na ubytování, večeře.

 

4.den: v pátek volný program, relaxace u moře nebo krátký výlet na Bačinská jezera se zastávkou v Gradacu.

 

5.den: v sobotu po snídaní odjezd autobusem do Bosny do města Mostar (prohlídka), potom návrat v sedlech svých kol se zastávkou u vodopádů Kravica (koupání), dále okolo Bačinských jezer zpět na ubytování. (večeře)

 

6. den: neděle volný program (relaxace u moře)

 

7.den: pondělí po snídani odjezd na kolách do přístavu Ploče, odtud trajektem na ostrov Pelješac, projížďka po ostrově až k nově postavenému mostu, který spojuje ostrov s pevninou (tím umožnuje jízdu do Dubrovníku bez nutnosti průjezdu pře Bosnu).

 

8.den: v úterý volný program (projížďka po okolí nebo relaxace u moře).

 

9.den: ve středu po snídani vyklizení pokojů a zbytek dne relaxace u moře, večer nástup do autobusu a noční přejezd zpět domů opět přes Maďarsko a Slovensko,

 

10.den: příjezd v dopoledních hodinách.

 

Doprava lehátkovým autobusem. 

Ubytování je ve 2, 3 - 4 lůžkových pokojích s koupelnou, terasou /balkónem/. Každý pokoj je vybaven-koupelnou, TV, ledničkou, klimatizací. Je zde možnost venkovního posezení.

ck minitrans

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel