Podhůřím Orlických hor, kolem Tiché a Divoké Orlice
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 Naše loňská úspěšná novinka do málo navštěvované, ale přitom v posledních letech cyklisty velmi oblíbené oblasti. Projedeme se kolem Divoké i Tiché Orlice a kolem přehrady Pastviny. Navštívíme a prohlédneme si města v podhůří Orlických hor. Trasy jsou vedeny většinou po silnicích zvlněným terénem a kolem Tiché Orlice mezi městy Letohrad – Ústí nad Orlicí a Choceň po nově vybudované asfaltové cyklostezce. Vhodné pro rodiny s dětmi !!!

Program zájezdu


1.den: odjezd ze Zlína ráno. Autobusem přes Přerov, Olomouc do Opatova. Vyložení kol a kolem rybníku Vidlák přes SEMANÍN (dřevěná zvonice) na KOZLOVSKÝ KOPEC. Možný výstup na rozhlednu, prohlídka chalupy M. Švabinského a dřevěné kaple v Kozlově. Sjezd do ČESKÉ TŘEBOVÉ. Prohlídka centra města a návštěva minipivovaru. Dále kolem Třebovky do Ústí nad Orlicí přímo na ubytování. Celkem cca 24 km. Večeře, nocleh.
2.den: po snídani autobusem přejezd do POTŠTEJNA. Možnost prohlídky hradu a zámku. Přes Malou Lhotu na Homoli a prohlídka kaple. Poutní místo se schodištěm, které je světovým unikátem. Přes Koldín a Seč do BRANDÝSA NAD ORLICÍ. Možnost prohlídky místní hradní zříceniny. Po nové cyklostezce zpět na ubytování do Ústí nad Orlicí. Celá trasa cca 20 km. Večeře, nocleh.
3.den: po snídani autobusem přejezd do Klášterce nad Orlicí. Vyložení kol a z Klášterce přes Pastviny kolem přehrady na Nekoř a do LETOHRADU. Možnost prohlídky Muzea řemesel a zámku. Po cyklostezce kolem Tiché Orlice na ubytování do Ústí nad Orlicí. Cestou možnost výjezdu na zříceninu hradu LANŠPERK. Celkem cca 33 km. Zájemci si mohou prodloužit trasu kolem Divoké Orlice na Zemskou bránu a zpět. Navíc cca 11 km. Večeře, nocleh.
4.den: po snídani naložení zavazadel do autobusu. Na kole po cyklostezce kolem TICHÉ ORLICE přes Brandýs nad Orlicí (možnost prohlídky bludiště a zříceniny hradu nad městem) a dále kolem krásných skalních věží do Chocně a do VYSOKÉHO MÝTA. Prohlídka největšího náměstí u nás, kostela, vstupních bran a krásných domů na náměstí. Celkem cca 24 km. Naložení kol a odjezd domů. Návrat do Zlína do 20.00 hod.

UBYTOVÁNÍ:
hotel ve sportovním centru na okraji města Ústí nad Orlicí přímo u cyklostezky. Pokoje jsou dvoulůžkové, na přání třílůžkové s vlastním WC a sprchou na pokoji

STRAVOVÁNÍ:
polopenze (večeře a snídaně) v restauraci hotelu

DOPRAVA:
zájezdovým autobusem. Kola umístěna v závěsném vozíku.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, vozík na kola, 3x ubytování s polopenzí, průvodce, orientační mapky s popisem doporučených tras, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku, kompletní cestovní pojištění typ A10

Minimální počet účastníků: 37 osob

Oranizátor zájezdu CK Rapant 

Nástupní místa

Kvítkovice, Vsetín, Vizovice, Zlín, Přerov, Olomouc

Jednotlivé termíny

  datum odjezdu datum příjezdu běžná cena cena  
  10.5.2018 13.5.2018 Původně: 4 070,- Kč Cena: 3 670,- Kč *  
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP do 31.1.2018
CK Vsacantour
Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel