Černá hora- perla Balkánu s výletem do Albánie
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

pohodový cyklozájezd- pojedeme krásnou rozmatickou balkánskou přírodou,jedinečná přírodní scenérie nadchne každého,po výletech na kolech se budeme moci vykoupat v JAderském moři a odpočinout na prosluněných plážích .Ubytování v hotelu s polopenzí

Program

1. den – v brzkých ranních hodinách odjezd z Plzně (CER117) nebo Ostravy (CER217). Průjezd nástupními místy. V ranních hodinách Brno. Večer dojezd na ubytování v hotelu v Chorvatsku v severní Dalmácii.
2. den – snídaně. Cesta Chorvatskem. Večer dojezd do místa pobytu v Černé Hoře. Ubytování v hotelu u moře. Večeře.
3. – 8. den – výlety na kolech s podporou autobusu v černohorských horách u pobřeží. Zavítáme do horského NP Lovčen, ze kterého se klikatí jedinečná vyhlídková silnička tesaná do stěny kopce nad městem Kotor opevněným mohutnými hradbami. Zájemci budou moci vyšlapat i na vrchol Jezerski Vrch (1657 m n.m.) s velkolepým pomníkem černohorského vládce a básníka Petra II. Petroviče Njegoše a úchvatným rozhledem téměř na celou zemi. Poznáme i Boku Kotorskou, největší záliv na jihu Jaderského moře. Na planině pod horami leží Cetinje, bývalé hlavní město. Podivuhodnou krajinou okolo kouzelných meandrů řeky Rijeka Crnojevića se po panoramatické silničce dostaneme až k NP Skadarské jezero, na jehož březích leží městečko Virpazar s rybími restauracemi. Exoticky a jako z jiného světa působí přímořské město Ulcinj. Na pobřeží poznáme město Budva s historickým centrem tvořeným labyrintem úzkých uliček. Jeden den zavítáme i do sousední Albánie, do města Shkodër a jeho okolí, kde na nás dýchne orientální duch. Polopenze.
9. den – snídaně. Cesta z Černé Hory do Chorvatska. Večer dojezd na ubytování v hotelu v severní Dalmácii.
10. den – snídaně. Cesta z Chorvatska do ČR. Příjezd do Brna ve večerních hodinách. Následná cesta do Plzně (CER117) nebo Ostravy (CER217).

 

cena zahrnuje: dopravu klimat.autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola, 2x ubytování v hotelu v Chorvatsku se snídaní ,7x ubytování ve vilách hotel.komplexu s výhodnou polohou u  moře ( u hotelu bazen ) s polopenzí formou švédských stolů

 

denní program výletů 25-55 km, služby průvodce, možný příplatek za 1/1 l pokoj + 2900 Kč/9 nocí

 

cena nezahrnuje: komplex.cest.poj.

 

nást.místa: Ostrava, St.Jičín, Bělotín, Olomouc, Prostějov, Brno, Praha-jih, Praha Zličín, Plzeň

 

 

Charakteristika výletů

 

Jak už i název země prozrazuje, budeme se pohybovat především v horách. Připraveny jsou výlety, které obvykle začínají ve vyšších polohách a z větší části směřují dolů k Jaderskému moři nebo ke Skadarskému jezeru, takže je zvládne každý cykloturista. Budeme se pohybovat především po vedlejších silnicích a silničkách s asfaltovým povrchem. Černohorské středomořské podnebí nabízí teplé dny, ale je nutno počítat s chladnější teplotou v horách ve vyšších nadmořských výškách.

 

 

Ck EUROCYKL IČO 25868080

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
19.9.2020 28.9.2020 21300 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Černá hora
Copyright © 2017  VARIETA Travel