TERMÁLY BÜKFÜRDÖ A ADVENTNÍ BRATISLAVA
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

3denní autobusový předvánoční relax ve vyhlášených termálních lázních Bükfürdo, spojený s návštěvou adventních trhů v Bratislavě.

Program

1.den

Odjezd z nástupních míst v časných ranních hodinách přes Slovensko do oblasti města Bük a termálních lázní BÜKFÜRDÖ (druhé největší lázně v Maďarsku. Vznikly poté, co v roce 1971 při hledání ropy u obce Bük vytryskl nečekaně z vrtu namísto ropy vydatný minerální pramen o teplotě 58 stupňů. Jsou vhodné na příjemný relax pro každou generaci. Lázně, nacházející se na 13 ha, tvoří lázeňský komplex se 27 bazény). Příjezd na místo po poledni, ubytování v hotelu, odpolední relaxace v bazénech. Večeře a nocleh.

2.den

Snídaně, relaxace v termálních lázních bohatých na minerály s blahodárným působením na pohybové ústrojí. Možnost občerstvení v areálu lázní s bohatou nabídkou služeb. Večeře a nocleh.

3.den

Po snídani odjezd na Slovensko. Návštěva BRATISLAVY (tradiční adventní trhy v krásných kulisách malebného historického centra starého města patří k tomu nejlepšímu, co předvánoční Slovensko nabízí. Můžete ochutnat zdejší gastronomické pochoutky nabízené v desítkách stánků, ze kterých se line vůně pražených mandlí, lokšů, kapustnice, punče, klobás nebo horké medoviny, která k adventu neodmyslitelně patří). V podvečer odjezd do ČR. Předpokládaný příjezd do posledních nástupních míst v pozdních nočních hodinách.

Ubytování a strava

V 3*hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím s možností přistýlky), hotel propojen krytou, vytápěnou chodbou s termálními lázněmi, v hotelové budově je k dispozici Wellness ostrov s bazénem, finskou saunou, parní saunou, jacuzzi. Součástí ubytování je polopenze.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 2x nocleh s polopenzí v Maďarsku, používání hotelového wellness ostrova (jacuzzi, plavecký bazén, sauna, whirlpool a parní kabina), poskytnutí županu, první dva dny vstup do termálních lázní (zóna 1 - neplatí do zážitkových koupelí a saunového světa), průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

kauce v hodnotě cca 3000,- Ft nebo 8,- EUR, případně 250,-Kč za každou elektronickou vstupenku, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Doporučené kapesné

15.000 ,- HUF cca 40,- EUR.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava

CK VSACAZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

27.11.2024 29.11.2024 6740 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel