Adventní zájezd 3 města ve 3 zemích - Zagreb, Maribor, Bratislava
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Jedinečný adventní zájezd, kdy během 3 dnů navštívíme 3 nádherné adventně vyzdobené města ve 3 zemích. Čeká nás návštěva hlavního města Chorvatska, města Zagreb, které má dlouhodobě nejkrásnější adventní trhy v Evropě. Dále navštívíme adventně vyzdobené město Maribor ve Slovinsku. A naše putování zakončíme u našich bratrů na adventních trzích v Bratislavě na Slovensku. A všechny tyto úžasné zážitky doplníme o úžasné ubytování v Grand hotelu Primus 4* ve slovinském Ptuji, které se pyšní tím, že jsou to římské lázně a ještě k tomu nejstarší město ve Slovinsku. Bude to jedinečný zájezd plný krásných míst a zážitků

1. den:

Vyjedeme o půlnoci z Ostravy a pokračujeme dále po trase dle nástupních míst. V dopoledních hodinách přijedeme do města Maribor, do našeho prvního adventního města. Zde strávíme několik hodin procházkami po adventních trzích, nákupy a ochutnáváním různých dobrot. Budeme mít čas si prohlédnout i ty nejzajímavější místa v Mariboru se známými pamatákami. Kolem 17 hodiny nás čeká odjezd na ubytování do městečka Ptuj, které je nejenom nejstarším městem ve Slovinsku, ale i římskými lázněni. Ubytujeme se do luxusního Grand hotelu Primus 4*, který je postavený v římském stylu. Nedaleko hotelu (cca 20 min chůze) je malebné městečko Ptuj s krásnými starými domy a jedinečnou atmosférou tohoto místa. Následuje večeře, možnost využití hotelových termálních bazénů a volný program.

2. den:

Ráno budeme mít připravenou vynikající snídani formou bohatých švédských stolů. Dopoledne můžeme využít koupání v termálních hotelových bazénech nebo v termálních komplexu, který je naproti hotelu. Je možné i vyrazit na procházku do městečka nebo se projít po okolí. Jelikož počítáme s tím, že na trzích zdržíme co nejdéle a budeme mít chuť spoustu věcí ochutnat, místo večeře v hotelu si dáme oběd v hotelu Grand hotel Primus. V poledne si dáme společný oběd na hotelu a poté vyrazíme do dalšího adventního města a to města Zagreb, hlavního města Chorvatska, které je vzdálené od města Ptuj asi 1,5 hodiny cesty. Celé odpoledne a večer budeme moci obdivovat nejkrásnější adventní trhy v Evropě, krásnou výzdobu a jedinečnou atmosféru tohoto úžasného města. Budeme mít čas na pamatáky, na nákupy na trzích i na ochutnávky různých dobrot, které vám zavoní pod nosem každou chvíli. Nejpozději ve 20 hod budeme odjíždět z města Zagreb zpět do hotelu. Příjezd do hotelu kolem 21:30 hod, nocleh.

 
3. den:

Ráno nás čeká poslední vynikající snídaně, můžeme se vykoupat v termálních bazénech a poté vyklidíme pokoje do 9 hod. Společně odjedeme do naší poslední zástavky. 3.adventního města, města Bratislavy. Příjezd do města Bratislava je kolem 14. hod, kdy už budou trhy v plném proudu. Opět budeme mít několik hodin času na prozkoumávání co nám tyto adventní trhy mohou nabídnout za krásné zboží a chutné jídla.  Nejpozději v 18 hod odjezdeme z Bratislavy zpět do našich výstupních míst. Příjezd do Brna cca ve 20 hod, do Ostravy 22-23 hod dle počtu nástupních míst a situace na cestách. Výstupní místa jsou stejná jako nástupní.

Změna programu vyhrazena.

 

 

Vzdálenost: Ostrava - Terme Ptuj - 573 km, Brno - Terme Ptuj - 410 km

 

Služby: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.

Klimatizace: ano.

 

Popis: jídelna, restaurace a la carte, bar, noční klub, kongresové sály, 500 m2 vodních ploch, 400 m2 saun, 700 m2 velké wellness centrum, fitness, garáž (za příplatek).

 

Cena zahrnuje:

 • Ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky
 • Polopenzi formou bufetu
 • Autobusová doprava z našich nástupních míst
 • Neomezené koupání v hotelových bazénech s termální vodou
 • 2 x denně vstup do bazénu a saun v Termálním parku
 • Koupání v den příjezdu a odjezdu
 • Župan
 • Animace dle programu
 • Wi-fi
 • Pobytová taxa a přihlašovací poplatek
 • Průvodce a delegát
 • Návštěvu 3 nádherných adventních měst ve 3 zemích


Elegantní a pohodlný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí o šířce 180 cm nebo dvěma oddělenými postelemi o šířce 90 cm a balkonem. Pokoj (26 m2) má koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, psací stůl a křeslo.

ck relax.adr.Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

1.12.2023 3.12.2023 5890 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel