ADVENT VE WACHAU
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

2denní adventní zájezd do oblasti nádherného údolí Wachau, kde si vychutnáte atmosféru vánoc plnými doušky. Nejen vynikající pochutiny a tradiční svařák, či stánky s rukodělnými výrobky, ale i příjemně vyzdobená městečka vás přenesou do dob, kdy jste vše viděli dětskýma očima.

Program

1.den

Odjezd v časných ranních hodinách do fascinujícího údolí WACHAU, které je po právu zařazeno na seznam kulturního dědictví UNESCO, a kde naše první zastávka bude v malebném městečku KREMS AN DER DONAU (jedinečné staré město nabízí dostatek prostoru k procházkám vánočními ulicemi. Čeká vás zde nejen velké množství stánků, ale též restaurací a řemeslných výrobků, které dělají Krems jedním z měst s nejkrásnější vánoční atmosférou). Přejezd do středověkého města DÜRNSTEIN (jedno z nejkrásnějších romantických měst s křivolakými uličkami, které vás vrátí do vánočních, dávno minulých, časů. Magicky se zrcadlí v hladině řeky Dunaje a jehož dominantou je klášter, který “pocestného” zaujme ikonickou modrou věží. Pro milovníky hradních zřícenin je možný výstup na hrad, kde byl vězněn anglický král Richard Lví srdce). Přejezd na ubytování. Nocleh.

 

2.den

Snídaně, návštěva benediktýnského kláštera GÖTTWEIG (Vánoce pod heslem Adventní magie v Göttweigu jsou skvělým místem k nákupu nápaditých dárků rukodělné výroby. Klášter nese přezdívku rakouské “Montecassino”). Cestou zpět do ČR zastávka v TULLN AN DER DONAU (návštěva hlavního náměstí, které se v adventním období změní na pohádkovou vesničku). Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

 

Ubytování a strava

Ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím) se snídaní.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 1x ubytování se snídaní, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupné, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Doporučené kapesné

cca 40,- EUR

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

ck vsacanZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

14.12.2024 15.12.2024 9 900 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel