NETRADIČNÍ ADVENT VE VALTICKÉM PODZEMÍ A BRATISLAVA
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Zažijte netradiční advent v podzemním městě vína. Advent nejen pro milovníky punče, svařáku a výborného vína. Bratislava Vás odpoledne příjemně překvapí laskavou předvánoční atmosférou uliček Starého města.

Program zájezdu

1. den programu:
V ranních hodinách (HK 4:30, PCE 5:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd na Jižní Moravu do Lednicko-valtického areálu do Valtic. Valtické podzemí je labyrintem historických vinných sklepů, datovaných až k roku 1289. V těchto prostorách se koná netradiční adventní trh – podzemní jarmark se spoustou skvělého vína, svařáku, medoviny, punče a řemeslných výrobků. Koledy, úchvatná výzdoba i atmosféra okouzlí nejen milovníky vína. Přejezd do Bratislavy. S průvodcem si prohlédnete město, poté individuální volno na adventních trzích, které se v centru konají hned na třech náměstích. Přibližně v 18:00 hod. odjezd do ČR.

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem,
  • průvodce CK 

Cena nezahrnuje

  • vstupné, fakultativní služby a vše co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Fakultativní příplatek

  • komplexní cestovní pojištění vč. storna 35 Kč

Nástupní místa

Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100).

ck redok

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

28.11.2020 890 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel