Slovinské krasové jeskyně
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Vile Park v Portoroži, který je součástí komplexu hotelů Bernardin. Hostům nabízí  2-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Hostům je k dispozici wellness Laguna: bazény s vyhřívanou mořskou vodou a vířivky.

Stravování: polopenze (snídaně a večeře) se podává formou bohatého bufetu v sousedním (cca 50 m vzdáleném) 4* hotelu Histerion.

Program zájezdu

1. den

odjezd z Prahy krátce před půlnocí.

2. den

noční přejezd do Slovinska, návštěva jednoho z nejkrásnějších hradů Slovinska – Sněžník (nově zrekonstruovaný), Socerb – jedinečná vyhlídka na terstský záliv a návštěva podzemního jeskynního chrámu sv. Socerba. Pokračujeme do Hrastovlje, kde se nachází opevněný kostel s unikátní malbou s výjevy Genesis (Tanec smrti), ubytování v Portoroži.

3. den

po snídani lodní výlet do Isoly (staré historické město), relaxace v lázních, večerní návštěva města Piran, které se pyšní typickou benátskou architekturou), ubytování.

4. den

po snídaní výlet do Skočanské jeskyně (UNESCO) – velký 3 hodinový okruh unikátním podzemním kaňonem, poté návštěva vinného sklípku s degustací vín, návrat na ubytování, relax.

5. den

po snídani prohlídka Postojenské jeskyně – označované jako „královna mezi světovými jeskyněmi“, nechybí jízda ekologickým podzemním vláčkem, dále zavítáme ke kouzelnému jezeru Bled (plavba na lodích zvané pletny na ostrov ke kostelíku sv. Panny Marie), krátká zastávka u Bohiňského jezera, na závěr zastávka v sýrárně ve Staré Fužině, odjezd do ČR.

6. den

návrat do ČR v ranních hodinách.

Cena 7350 Kč obsahuje

3 noci v hotelu, 3x polopenzi, 3-denní vstup do hotelového relax areálu Laguna Bernardin, dopravu autobusem, průvodce.

 

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění 204,- Kč, jednolůžkový pokoj, vstupné do navštěvovaných objektů. Doporučené kapesné na vstupy: 95 EUR.

nást.místa: Benešov, Praha, Tábor, Brno

 

 Quicktour s.r.o. (IČO: 28115244)

 

Nezávazná objednávka


mořský park 3
mořský park 1
Copyright © 2017  VARIETA Travel