Miami s vůní Karibiku
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

Popis

1. den: Odlet z Prahy, přílet do Miami (časový posun -6 hodin). Transfer na hotel v Miami Beach. Ubytování, volno k odpočinku.

2. den: Dopoledne volno na koupání a slunění. Odpoledne návštívíme nejstarší a nejprominentnější část Miami Beach - South Beach a Art Deco Distrikt. Božské klima, palmy, tyrkysové moře a zajímavá historie je mix, kterému málokdo odolá. Můžete se těšit na kouzelné palmové parky jako je Lummus Park lemující pláže jižní části Miami Beach. Na nejprosnulejší ulici Ocean Drive budete moci obdivovat budovy různých barev slavných jmen jako Versaceho Casa Casuarina, Hotel Victor, Colony Hotel a další stavby proslavené v celé řadě filmů. South Beach žije 24 hodin denně, kde den a noc nikdy nekončí. Nocleh

3. den: Vydáme se poznávat magické město Miami, které je nádherné a moderní, ve kterém budete mít pocit, jakoby ho postavili včera. Uviddíte jeho srdce - Miami Downtown, kde supermoderní mrakodrapy kontrastují mořské zátoce, nádhernému přístavu a všudepřítomným palmám. Downtown v jeho plné kráse poznáme při projíždce Metromoverem - vysutou dráhou, vedoucí nad centrem města. Projdeme ultra moderní čtvrtí skleněných mrakodrapů Brickell k místu řečenému Mirador Miami, jež nabízí kouzelné pohledy na centrum města a mořskou zátoku. Pak se vydáme do Litle Havana - kde se budete cítit jako na Kubě, ještě před příchodem Fidela Castra. Uvidíte typické barevné kubánské stavby, galerie s uměleckými díly, obchůdky s kubánskými doutníky, Domino park, Calle Ocho. Návrat na hotel.

4. den: Pobyt ve středisku, koupání a slunění v Miami Beach.

5. den: Pobyt ve středisku, koupání a slunění v Miami Beach. Náš Tip na výlet: Půldenní fakultativní výlet do jedné z nejznámějích přírodních oblastí v USA národního parku Everglades, nalézající se v jižní části Floridy.. Návrat na hotel. Odpoledne volno ke koupání a slunění.

6. den: Pobyt ve středisku, koupání a slunění v Miami Beach. Náš Tip na výlet: Key West – celodenní výlet jež je v ceně zájezdu do nejjižnějšího bodu USA. Pojedeme po unikátní silnici Overseas Highway nad vodami Atlantiku a Mexického zálivu. 7. den:

Osobní volno na plážích Miami Beach nebo možnost nákupů v gigantickém shopping Mallu Adventura. Zájemci mohou absolvovat celodenní fakultativní výlet lodí na Bahamské ostrovy.

8. den: Pobyt ve středisku, koupání a slunění v Miami Beach. Náš Tip na výlet:  Key Biscayne a projdeme se jeho unikátním Cradon Parkem s divocerostoucími kokosovými palmami, který se řadí k nejkrásnějším plážím Floridy. Navštívíme také  vyhlášené Miami Seaquarium, které je prosnulé svým velkolepým show s delfíny a kosatkami. Zájemci si mohou zaplavat přímo s delfíny. Nocleh

9. den: Dopoledne osobní volno v Miami Beach, slunění, koupání, nákupy. Odpoledne dle časových dispozic transfer na letiště, odlet zpět z Miami.

10. den: Návrat do Prahy (časový posun +6 hodin).  

Termín

Hotel 1/3

Hotel 1/2

05.02. – 14.02.2019

  31.990

33.990

 

Cena zájezdu zahrnuje služby:

  • Letenku Praha – Miami – Praha

  • 8 x ubytování na hotelu*** v Miami Beach

  • Služby českého průvodce
  • Pojištění CK

  • CK WISNAR


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

5.2.2019 14.2.2019 od 31990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel