1. den Odjezd z ČR
- Odjezd z ČR v odpoledních nebo večerních hodinách.
2. den Zaanse Schans, Keukenhof
- Přijedete do areálu Zaanse Schans, kde se nachází stavby holandských dřevěných domů ze 17. století a několik zachovalých větrných mlýnů. Je tu i malá farma s prodejnou sýrů gouda, výrobna typických holandských dřeváků anebo muzeum hodin, destilace a pekařství.
- Po prohlídce skanzenu přejedete do Keukenhofu, kde bude přibližně 9 hodinová prohlídka tohoto největšího rozkvetlého parku v Evropě. Prohlédnete si přes 4 miliony rozkvetlých tulipánů na ploše s rozlohou 32 hektarů.
- Dne 25.4.2020 se koná květinový průvod s alegorickými vozy zvané Květinové korzo, program zájezdu bude upraven.
- Večer odjezd na hotel.
3. den Amsterdam
- Začneme prohlídkou Amsterdamu. Navštívíte historické centrum, kde uvidíte například Náměstí Dam s Královským palácem, Národní památník, Muzeum Madame Tussauds a další. Těšit se můžete na návštěvu květinového trhu nebo Říšského muzea s přilehlým parkem. Tady doporučujeme posedět u kávy na Rembrandtově náměstí nebo si prohlédnout zdejší bleší trh.
- Čeká vás i projížďka na lodi po vodních kanálech a individuálně návštěva slavné Čtvrti červených luceren.
- Večer odjezd zpátky do ČR.
4. den Příjezd do ČR
- Návrat do ČR v dopoledních hodinách.
Cena zahrnuje
- doprava autobusem
- 1x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
- 1x bufetová snídaně
- služby průvodce
- zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
- pobytová taxa včetně parkování 10 € /os./noc
- cestovní pojištění (lze sjednat přes CK od pojišťovny Slavia, cena: 30 Kč/den nebo 40 Kč/den včetně storna zájezdu)
- vstupy v rámci programu
Orientační časy odjezdů
Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu.
- Beroun, čerpací stanice OMV - u sjezdu z dálnice (směr: Plzeň)19:45
- Brno, ulice: Rooseveltova - Janáčkovo divadlo16:15
- Humpolec, Benzina Vystrkov - u sjezdu z dálnice D117:50
- Jihlava, dálnice D1 - čerpací stanice OMV PÁVOV17:30
- Modřice, ulice: Nádražní 674 - areál EXPRESSBUS15:30
- Plzeň, Čerpací stanice Benzina (Olympie, ulice K Plzenci)20:30
- Praha, kruhový objezd u Kongresového centra - Pankrácké náměstí19:00
- Rozvadov, Mc Donald - Svatá Kateřina21:30
- Velké Meziříčí, čerpací stanice SHELL - Mc Donald (směr: Praha)17:00
S příplatkem za nástupní místo - 250 Kč
- Frýdek Místek, autobusové nádraží
- Nový Jičín , autobusové nádraží
- Olomouc, vlakové nádraží - nástupiště M
- Ostrava, parkoviště před Domem kultury města Ostravy
- Prostějov, před budovou hlavního vlakového nádraží
S příplatkem za nástupní místo - 399 Kč
- Bratislava > Brno, Bratislava - Z důvodu nenaplnění kapacity pro uskutečnění svozu svozovým autobusem vám budou zakoupeny jízdenky do Brna vlakem REGIO JET na 12:47. V Brně se přesunete k Janáčkovu divadlu (odjezd 16:15 hodin). Mapku přesunu s jízdenkou vám zašleme do e-mailu.12:45
Doplňující informace
- Květinové korzo se koná dne 17.4.2021.
- ck METAL
|