Last minute Emiráty
 
Země Zájezd
SAE

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY – DUBAJ 2019

POZNÁVACÍ ZÁJEZD ZÁŽITKY Z DUBAJE S

MOŽNOSTÍ KOUPÁNÍ – AKCE SENIOR 50+ ****

 

 termíny pro rok 2019 

 

13.3.-20.3.2019        12490 Kč

14.3.-21.3.2019        12490 Kč

20.3.-27.3.2019        12490 Kč

21.3.-28.3.2019        12490 Kč

27.3.-3.4.2019          12490 Kč

28.3.-4.4.2019          12490 Kč

3.4.-10.4.2019          11990 Kč

4.4.-11.4.2019          11990 Kč

10.4.-17.4.2019        11990 Kč

17.4.-24.4.2019        13490 Kč    VELIKONOCE

 

Program zájezdu:
1. den: Odlet z Prahy: 
Odlet z Prahy je plánovaný ve večerních hodinách. 

2. den: Přílet do Emirátů a informační schůzka:
Přílet do Sharjah v brzkých ranních hodinách. Po přivítání s delegátem, následuje transfer do Vašeho hotelu, snídaně a informační schůzka, kde se dozvíte podrobnosti o Vašem programu s možností zakoupení výletů. Postupně ubytování a odpoledne volný program (dle zájmu možnost výletu, bude upřesněno na místě). 
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah s POLOPENZÍ.

3. den: Návštěva Abú Dhabí: 
Dnes navštívíme hlavní město emirátů - Abu Dhabi. V Abú0 Dhabi budete oslněni luxusem. Tento emirát je ze všech nejbohatší a při jeho návštěvě neuvěříte, že do objevu ropy šlo o malou beduínskou vesnici. Cesta povede podél krásné pobřežní 8 km dlouhé promenádě, která je lemovaná mrakodrapy. Výlet pokračuje přejezdem na ostrov Yas Island, kde se nachází známá závodní dráha Formule 1 a první a největší tematický park Ferrari (možnost vyfotografovat). Následuje zastávka v obchodním centru s možností nákupů a občerstvení. Dále navštívíme jednu z nejkrásnějších a největších mešit na světě – mešitu Shejka Zayeda, kde budete oslněni nádhernou islámskou architekturou. Cestou dál budeme projíždět kolem luxusního 7* hotelu Emirates Palace (možnost vyfotografovat), navštívíme venkovní etnografické muzeum, které vypráví o životě původních beduínů a nakonec se podíváme do velkoobchodu s ručně tkanými koberci (možnost nákupů). 
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah s POLOPENZÍ.

4. den: Celodenní výlet k Indickému oceánu (východní pobřeží) s koupáním: 
Dnes hned po snídani vyrazíme přes členitou krajinu plnou kaňonů k východnímu pobřeží Indického oceánu, jehož křišťálově čisté vody jsou vhodné pro koupání a potápění. Po příjezdu do emirátu Fujairah navštívíme jednu z nejlepších pláží v regionu, kde si užijeme slunění, koupání a zázemí plážového klubu (lehátka a slunečníky v ceně výletu; jídlo a pití za poplatek). Později odpoledne se podíváme do Bidiye, kde se nachází nejstarší a nejmenší mešita v zemi. Na zpáteční cestě do Dubaje zastávka na tradičním trhu. 
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah s POLOPENZÍ. 

5. den: Osobní volno s možností koupání a odpoledne od cca 15 hod. výlet Pouštní safari (s večeří): 
Dnes do cca 15 hod. máme osobní volno s možností koupání. Odpoledne od cca 15 hodin můžeme podniknout velmi zajímavý a adrenalinový výlet Pouštní safari. Odpoledne budeme vyzvednuti moderními džípy, přesuneme se do pouště, kde zažijeme napínavou jízdu přes pouštní duny. Posléze se můžeme těšit na jízdu na velbloudech a navečer se přesuneme do jednoho beduínského kempu, kde nás čeká chutné barbecue s možností vychutnat si i typickou arabskou kuchyni. O zábavu se nám postarají nejen břišní tanečnice, ale i místní folklór a těšit se můžete i na kouření vodní dýmky. 
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

6. den dopoledne: Výlet Tradiční Dubaj (půldenní výlet zdarma pro všechny) a přesun do dalšího hotelu: 
Ráno podnikneme projížďku městem Dubaj známého jako město ze zlata. Cesta začíná návštěvou Muzea arabské kultury, které se nachází v historické pevnosti Al Fahidi staré již skoro 200 let. Poté společně pokračujeme k převozu Abra, kde budeme mít možnost vidět a také vyfotografovat krásné panorama Dubaje. Posléze se přesuneme do rušného tržiště plného obchůdku s kořením a se zlatem. Navštívíme specializované obchody se zlatem, šperky a s koženou módou s možností výhodných nákupů. Odpoledne společný přesun do dalšího hotelu v oblasti Dubaj.

6. den odpoledne: výlet Dhow Creek Cruise – plavba tradiční dřevěnou lodí s večeří:
Během tohoto výletu zažijeme jedinečnou plavbu na jedné z tradičních obchodních lodí, kterými se v minulosti přepravovalo zboží. Jedná se o menší dřevěné lodě, nyní vyzdobené nejrůznějšími světly. Během plavby budeme pozorovat krásné panorama tradiční i moderní Dubaje s mrakodrapy a poplujeme až k břehům Perského zálivu. V průběhu plavby bude připravené buffé s tradiční arabskou kuchyní a krátký kulturní program.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

7. den dopoledne: Moderní Dubaj: 
Dnes se přesuneme do krásné, moderní čtvrtě Dubai Marina, kde můžeme obdivovat nádherné panorama mrakodrapů vystavěných kolem umělé zátoky. V oblasti se nachází množství restaurací, kaváren, promenád i hotelů. Poté se přesuneme na Palmový ostrov (možnost vyfotografovat) a zastavíme se u známého hotelu Atlantis (foto pauza). Navštívíme největší nákupní centrum na světě Dubai Mall, které je se svým akváriem s rejnoky a žraloky opravdovým zážitkem. V centru se kromě akvária podíváme i na krásny vodopád a na další zdejší zajímavosti. Během cesty do hotelu projedeme kolem luxusního hotelového resortu Madinat Jumeirah s nádherně upravenými zahradami s vodními kanály a kolem známého hotelu připomínajícího plachetnici - Burj Al Arab. 

7. den odpoledne: Noční Dubaj (s večeří):
K večeru se vydáme na prohlídku noční Dubaje. Během výletu uvidíme osvětlené největší skvosty Dubaje vč. nejvyšší budovy světa Burj Khalifa. Projíždět budeme hlavní dubajskou tepnou – Třídou šejka Zayeda, která je lemovaná osvětlenými vysokými mrakodrapy, v kterých mají sídla luxusní hotely, banky, nadnárodní společnosti apod. Navštívíme starý, původní dům Šejka Zayeda spolu s malou vesničkou s obchůdky. Navečeříme se v příjemné restauraci Lotus (večeře formou švédských stolů). Po večeři přejdeme k největšímu nákupnímu centru na světě – Dubai Mall, kolem kterého se rozprostírá oddychová zóna s uměle vybudovaným jezerem, jež nabízí nádherou panoramu na osvětlenou nejvyšší budovu světa a zažijete zde unikátní několikaminutové představení zpívající a tančící fontány, jedná se opravdu o dech beroucí zážitek.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

8. den: Volný den nebo možnost dalšího fakultativního výletu s koupáním (výlet lodí v Dubaji s návštěvou plážového klubu) a odlet domů:
Dopoledne osobní volno nebo možnost zúčastnit se dalšího fakultativního výletu s koupáním - Plavba lodí kolem Palmového ostrova. Během plavby budeme pozorovat krásně architektonicky řešené domy a vily známých osobností a nádherné hotely, jež se zde nachází. Po plavbě navštívíme luxusní plážový klub v oblasti „Palmy“, kde bude vymezený volný čas na koupání a slunění (vstup plážový servis lehátka a slunečníky je v ceně, jídlo a nápoje jsou extra). Transfer na letiště je plánován odpoledne a následně odlet domů. Pozn.: Dle zájmu klientů a domluvy s průvodcem může být tento výlet organizován již první nebo jiný den dle časových možností. 

 

Uvedené ceny zahrnují: Charterovou letenku Praha - Dubaj – Praha | Transfery letiště-hotel-letiště a transfery mezi jednotlivými

 

hotely moderním klimatizovaným autobusem | Letištní a bezpečnostní taxy vč. paliva | Ubytování na 7 nocí / 8 dní v 4* hotelech

místní kategorizace dle programu (4 noci v oblasti Sharjah + 3 noci v Dubaji) |Dotaci vybrané země programu Senior Voyage | 7 x

snídaně formou bufetu |Půldenní výlet Tradiční Dubaj (5. den) | Služby českého delegáta | Povinné pojištění CK

Ceny nezahrnují: Místní pobytovou taxu v Dubaji: 4,5 USD / pokoj / noc | Jednotlivé výlety (vč. programu, vstupů, transferů

k památkám, obědů nebo večeří a výkladů průvodců. Výlety si lze zakoupit fakultativně na místě u delegáta jednotlivě nebo

v rámci zvýhodněného balíčku výletů za 289,- Eur | Jídla během dne, která nejsou uvedena v program zájezdu | Spropitné |

Nápoje během jídel.

Možnost přiobjednat: Fakultativní výlety dle programu zájezdu nebo Zvýhodněný balíček výletů za 289,- Eur (možnost objednat

na místě u delegáta) – viz program zájezdu |Rozšířené top cestovní pojištění vč. storna zájezdu za 790,- Kč / os. / pobyt.

Poznámky: Tato akce platí pouze pro osoby starší 50 let. Osoby mladší 50 let jsou za příplatek 2 000,- Kč.

 

Pořadatelem zájezdu je CK TopFly (IČ: 24767468). Změna programu vyhrazena

 

 

 


OMÁN – DUBAJ - ABÚ DHABÍ S KOUPÁNÍM ****

 

 

 

6.3.-13.3.2019    14990 Kč

20.3.-27.3. 2019  15990 Kč

 

Program zájezdu:

1. den: Přílet do Dubaje a informační schůzka:
Přílet do Dubaje v pozdních odpoledních hodinách. Po přivítání s delegátem, následuje transfer do Vašeho hotelu a ubytování a informační schůzka, kde se dozvíte podrobnosti o Vašem programu. Poté volný program. 
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

2. den: Celodenní výlet k Indickému oceánu (východní pobřeží) s koupáním: 
Dnes hned po snídani vyrazíme přes členitou krajinu plnou kaňonů k východnímu pobřeží Indického oceánu, jehož křišťálově čisté vody jsou vhodné na koupání a potápění. Po příjezdu k pobřeží emirátu Fujairah navštívíme jednu z nejhezčích pláží v regionu, kde si užijeme slunění, koupání a zázemí plážového klubu (lehátka a slunečníky v ceně výletu; jídlo a pití za poplatek). Později odpoledne se podíváme do městečka Bidiye, kde se nachází nejstarší a zároveň i nejmenší mešita v zemi. Na zpáteční cestě se zastavíme na tradičním trhu s možností nákupů tradičních suvenýrů, oříšků, ovoce a dalšího místního zboží. 
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah. 

3. den: Výlet Tradiční Dubaj (půldenní výlet zdarma pro všechny) a přesun do dalšího hotelu v Abú Dhabí: 
Ráno opustíme hotelu v emirátu Sharjah a podnikneme projížďku staré části města Dubaj známého jako město ze zlata. Cesta začíná návštěvou Muzea arabské kultury, které se nachází v historické pevnosti Al Fahidi staré již skoro 200 let. Poté společně pokračujeme k rušnému obchodnímu převozu Abra, který se nachází na kanálu rozdělujícím Dubaj na dvě části. Budeme mít možnost pozorovat dvě části metropole – původní i moderní Dubaj. Posléze se přesuneme do tradičního arabského souku neboli rušného tržiště plného obchůdku s kořením, textiliemi, suvenýry, šperky a všemožným dalším zbožím. Zde navštívíme specializované obchody se zlatem a šperky, a s koženou módou s možností výhodných nákupů. Odpoledne společný přesun do dalšího hotelu v oblasti Abú Dhabí.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Abú Dhabí.

4. den dopoledne: Půldenní návštěva Abú Dhabí a přesun do Ománu: 
Dopoledne navštívíme hlavní město emirátů - Abu Dhabi. V Abu Dhabi budete oslněni luxusem. Tento emirát je ze všech nejbohatší a při jeho návštěvě neuvěříte, že do objevu ropy šlo o malou beduínskou vesnici. Cesta povede podél krásné pobřežní 8 km dlouhé promenádě, která je lemovaná mrakodrapy. Výlet pokračuje přejezdem na ostrov Yas Island, kde se nachází známá závodní dráha Formule 1 a první a největší tematický park Ferrari (možnost vyfotografovat). Následuje zastávka v obchodním centru s možností nákupů a občerstvení. Dále navštívíme jednu z nejkrásnějších a největších mešit na světě – mešitu Shejka Zayeda, kde budete oslněni nádhernou islámskou architekturou. Cestou dál budeme projíždět kolem luxusního 7* hotelu Emirates Palace (možnost vyfotografovat), navštívíme venkovní etnografické muzeum, které vypráví o životě původních beduínů, a nakonec se podíváme do velkoobchodu s ručně tkanými koberci (možnost nákupů). Odpoledne se přesuneme přes vnitrozemí Emirátů a následně Ománů do oblasti hlavního města Muskat, kde se ubytujeme v dalším hotelu. 
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Omán - Muskat.

5. den: Omán: výlet lodí (možnost pozorovat delfíny) a vodní jeskyně Wadi Shab: 
Brzy ráno nás vyzvedne řidič a přesuneme se do místního přístavu (Marina) poblíž Muskatu, odkud vyplujeme na cca 2 hodinovou plavbu lodí. Kapitán lodě nám ukáže nejlepší místa na pobřeží, kde je možnost pozorovat delfíny, i celé delfíní rodiny. Delfíni se většinou velmi rádi předvádí a plují tak kolem lodě, předvádí různé skoky a hrají se mezi sebou (delfíny je možno pozorovat téměř každý den, nelze ale garantovat 100 %). Voda a nealko nápoje jsou v ceně plavby. Po tomto krásném zážitku se vrátíme zpátky do Mariny, odkud budeme pokračovat v dalším poznávání místních přírodních krás. 
Z Mariny pokračujeme autobusem podél pobřeží směrem k městu Sur, až dorazíme ke vstupu do kaňonu Wadi Shab. Hned po vstupu nás čeká krátká plavba přes jezero Wadi až se dostaneme k samotnému kaňonu. Abychom se dostali k těm nejhezčím koupacím jezírkům, pěšky projdeme kaňon a můžeme tak pozorovat nádherné přírodní scenérie – strmé skály, útesy, jezírka či ovocné plantáže. Poté dorazíme k těm nejhezčím jezírkům, kde se samozřejmě můžeme vykoupat v křišťálově čisté vodě. Přes menší kaňon se posléze dostaneme k poslednímu jezeru, a abychom dosáhli toho nejhezčího cíle – krásné jeskyně s vnitřním vodopádem, je nutné toto jezero přeplavat. Tato jeskyně je opravdu unikát a nabízí se zde opravdu zážitkové koupání. Poté se stejnou trasou vrátíme zpátky a bude zde vyhrazený krátký čas k oddychu a slunění s malým občerstvením. Poté návrat zpátky do hotelu v oblasti Maskat. 
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Omán - Maskat.

6. den: Půldenní prohlídka hlavního města Ománu – Maskat a cesta do Dubaje: 
Dnes navštívíme hlavní město krajiny – Maskat (Muscat). Prohlídneme se dech beroucí Velkou Mešitu, která byla vystavěna z pískovce a mramoru. V hlavní modlitební místnosti se můžeme kochat krásným perským kobercem a lustrem ze Swarowski křišťálu. Po prohlídce mešity se přesuneme přes oblast ambasád (zde je zakázáno fotografovat) do starého města. Zde se projdeme kolem paláce Sultans Al Alam a 2 portugalských ochranných pevností (pouze zvenčí) až dorazíme do muzea Bait Al Zubair, kde můžeme pozorovat kolekce tradičních šperků, zbraní a kostýmů. Jako poslední zastávka bude jeden z nejstarších tradičních ománských trhů Muttrah Souk s možností drobných nákupů. Na cestě zpátky ještě foto pauza před Královskou operou. Poté přesun do Dubaje a ubytování v dalším hotelu. 
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

7. den dopoledne: výlet zdarma Moderní Dubaj: 
Dnes se přesuneme do krásné, moderní čtvrtě Dubai Marina, kde můžeme obdivovat nádherné panorama mrakodrapů vystavěných kolem umělé zátoky. V oblasti se nachází množství restaurací, kaváren, promenád i hotelů. Poté se přesuneme na Palmový ostrov (možnost vyfotografovat) a zastavíme se u známého hotelu Atlantis (foto pauza). Navštívíme největší nákupní centrum na světě Dubai Mall, které je se svým akváriem s rejnoky a žraloky opravdovým zážitkem. V centru se kromě akvária podíváme i na krásny vodopád a na další zdejší zajímavosti. Během cesty do hotelu projedeme kolem luxusního hotelového resortu Madinat Jumeirah s nádherně upravenými zahradami s vodními kanály a kolem známého hotelu připomínajícího plachetnici - Burj Al Arab. 

7. den večer: Noční Dubaj (s večeří):
K večeru se vydáme na prohlídku noční Dubaje. Během výletu uvidíme osvětlené největší skvosty Dubaje vč. nejvyšší budovy světa Burj Khalifa. Projíždět budeme hlavní dubajskou tepnou – Třídou šejka Zayeda, která je lemovaná osvětlenými vysokými mrakodrapy, v kterých mají sídla luxusní hotely, banky, nadnárodní společnosti apod. Navštívíme starý, původní dům Šejka Zayeda spolu s malou vesničkou s obchůdky. Navečeříme se v příjemné restauraci Lotus (večeře formou švédských stolů). Po večeři přejdeme k největšímu nákupnímu centru na světě – Dubai Mall, kolem kterého se rozprostírá oddychová zóna s uměle vybudovaným jezerem, jež nabízí nádherou panoramu na osvětlenou nejvyšší budovu světa a zažijete zde unikátní několikaminutové představení zpívající a tančící fontány, jedná se opravdu o dech beroucí zážitek.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj (pokoj mohou klienti využívat až do transferu na letiště).

8. den: Odlet domů:
Transfer na letiště je plánován kolem 1 hodiny ranní, poté odlet zpátky do Prahy. 

 

Cena zahrnuje
- Letenku Praha – Sharjah – Praha
- Letištní a bezpečnostní taxy vč. paliva
- Transfery letiště – hotel – letiště, transfery mezi jednotlivými hotely a transfer do Ománu a zpátky klimatizovaným moderním autobusem – Ubytování na 7 nocí v min. 4* hotelech místní kategorizace dle programu (2 noci v oblasti Sharjah + 1 noc v oblasti Abú Dhabí + 2 noci v oblasti Omán – Muscat + 2 noci v oblasti Dubaj)
- Snídaně formou bufetu
- Dotaci vybrané země programu Senior Voyage
- Půldenní výlet Tradiční Dubaj (3. den dopoledne)
- Půldenní výlet Moderní Dubaj (7. den dopoledne)
- Služby českého delegáta
- Povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
 
Cena nezahrnuje
- Místní pobytovou taxu v Dubaji a Abú Dhabí: min. 15 – 20 AED + DPH 5% (cca min. 4,5 USD -5,5 USD + DPH 5%) / pokoj / noc. Taxa se hradí během pobytu v hotovosti v USD, EUR nebo AED v hotelové recepci. Výše taxy se může během roku změnit! – Vstupní vízum do Ománu: 5 Riyalů (cca 12 EUR) – hradí se při překročení hraníc ze SAE do Ománu. – Jednotlivé výlety (včetně programu, vstupů, transferů k památkám, obědů nebo večeří a výkladů průvodců) nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Výlety si lze zakoupit fakultativně na místě u delegáta. – Jídla během dne, která nejsou uvedena v programu zájezdu, nápoje během jídel
- Spropitné (doporučené spropitné je cca 10 € na osobu a pobyt)
 
 

 

 

8 dní odlet Praha 24.03. – 31.03.

DUBAJ

Acacia by Bin Majid **** snídaně 14 290 Kč

Ibis Deira City Centre *** snídaně 17 790 Kč

Citymax Bur Dubai *** snídaně 17 990 Kč

Royal Residence Hotel **** snídaně 19 190 Kč

Novotel Abu Dhabi Al Bustan **** snídaně 19 390 Kč

Mangrove **** snídaně 20 890 Kč

Radisson Blu Fujairah Resort ***** snídaně 21 790 Kč

Hilton Sharjah ***** snídaně 21 990 Kč

Asiana Hotel ***** snídaně 22 690 Kč

Bin Majid Beach Hotel **** all inclusive 23 290 Kč

1.dítě 2-6 let na přistýlce ve vybr. kap. v doprovodu 2 dosp.os. již od 12 990 Kč!

 

 

 

8 dní odlet Praha 02.03. – 09.03.

Do DUBAJE s

Acacia by Bin Majid **** snídaně 15 990 Kč

Citymax Bur Dubai *** snídaně 19 490 Kč

Royal Residence Hotel **** snídaně 20 490 Kč

Citymax Hotel Al Barsha at the Mall***snídaně 20 590 Kč

Novotel Abu Dhabi Al Bustan **** snídaně 20 590 Kč

Mangrove **** snídaně 21 990 Kč

Radisson Blu Fujairah Resort ***** snídaně 22 790 Kč Hilton Sharjah ***** snídaně 22 990 Kč

Asiana Hotel ***** snídaně 23 590 Kč

1.dítě 2-5 let na přistýlce ve vybraných kap. v doprovodu 2 dosp.os. již od 17 490 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výše uvedené ceny jsou konečné. Nezahrnují pouze doporučený příplatek za cestovní pojištění – výše pojistného bez rizikových sportů - 890 Kč / do 24 dní / dospělá osoba, 490 Kč/ do 24 dní / dítě (do 18 let), včetně rizikových sportů 1 490 Kč / do 24 dní / osoba.

 

CK EXIM

 
Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel