Polsko - Osvětim
Program: Odjezd v ranních hodinách. Osvětim – 3,5 hodinová prohlídka s českým průvodcem zahrnující stálé výstavy a budovy hlavního tábora Auschwitz I a nejvýznamnější budovy v táboře Auschwitz II. – Birkenau. Odjezd v 17.00. Návrat do nástupních míst cca 20.00.
Cena zájezdu 750 Kč
skupiny od 4 osob 720 Kč
Cena/os zahrnuje: dopravu autobusem, průvodce CK, česky mluvícího průvodce v koncentračním táboře.
Možno dokoupit: 34 Kč komplexní cestovní pojištění
PROSTĚJOV OLOMOUC
POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Autobus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.
Prostějov 8:45 h hlavní nádraží st. H (u lokomotivy)
8:50 h. mhd Brněnská(směr cenrum)
8:55 h mhd Haná
9:00 h mhd Olomoucká
Olomouc 9.15h bus zatávka fak. nemocnice (směr centrum)
Ck FTL 46345850
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Program zájezdu
1.den
- Odjezd z ČR v ranních–dopoledních hodinách podle nástupního místa
- V dopoledních–odpoledních hodinách příjezd do Osvětimi
- Prohlídka areálu Osvětim (Auschwitz) s průvodcem
- Přejezd do areálu Březinka (Birkenau) a prohlídka s průvodcem
- V odpoledních–večerních hodinách odjezd zpět do ČR
Důležité informace o zájezdu
Cena zahrnuje
- Dopravu klimatizovaným autobusem tam a zpět
- Vstup a služby místního průvodce v Osvětimi s výkladem v češtině či slovenštině
- Služby technického doprovodu CK
- Pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Další informace
- Doporučené kapesné je 40 PLN (1 PLN = cca 6 Kč)
- Upozorňujeme, že u tohoto zájezdu jsou časy odjezdu z jednotlivých míst velice orientační, jelikož se odjezd musí řídit časy rezervací, které nám v Osvětimi přidělí na základě dostupnosti jejich českých a slovenských průvodců. Odjezd se tak může lišit i například o 3 hodiny jak později tak i dříve a je třeba s touto variantou počítat! Přesný čas odjezdu se dozvíte vždy v pokynech k odjezdu.
- Změna cestujících dle VOP je možná u tohoto zájezdu nejpozději 7 dní před odjezdem, poté už v Osvětimi nezmění jména na vstupenkách – vstup zde probíhá po předložení vstupenky a OP či pasu se shodným jménem
- Do areálu Osvetimi není možné mít s sebou zavazadla větší než formát A4
- Návštěva se nedoporučuje dětem do 12 let, zvažte tedy prosím předem návštěvu s mladšími dětmi
- K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět)
- Změna programu vyhrazena
Termíny
Nástupní a výstupní místa – odjezdy a návraty
Časy jsou orientační (zejm. časy návratů) a mohou se vlivem dopravní situace změnit
Brněnská trasa
Ostrava – parkoviště naproti bývalému kulturnímu domu Vítkovice, tř. 28. října |
8:50 |
|
Bez příplatku |
Hranice – parkoviště u motorestu Sparta, naproti hypermarketu Albert |
7:40 |
|
Bez příplatku |
Lipník nad Bečvou – čerpací stanice MOL, u Penny marketu, ul. Hranická |
7:25 |
|
Bez příplatku |
Olomouc – staré autobusové nádraží, třída Svobody (vedle Šantovky) |
7:10 |
|
Bez příplatku |
Prostějov – před budovou hl. vlak. nádraží, stanoviště H |
6:50 |
|
Bez příplatku |
Vyškov – čerpací stanice MOL u dálnice směr Brno, ul. Kroměřížská |
6:30 |
|
Bez příplatku |
Rousínov – čerpací stanice BENZINA, u sjezdu z dálnice, ul. Slavkovská |
6:15 |
|
Bez příplatku |
Brno – autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 21–25 |
6:00 |
|
Bez příplatku |
Pražská trasa
Praha – parkoviště u hlavního nádraží, u skleněných kopulí, na magistrále |
2:00 |
|
300 Kč |
Poděbrady – autobusová zastávka u Tesca, Benzina Express |
2:50 |
|
300 Kč |
Hradec Králové – autobusová zastávka OC Tesco Březhrad, směr Pardubice, Rašínova třída |
3:40 |
|
300 Kč |
Pardubice – autobusová stanice před hl vlakovým nádražím, nám. Jana Pernera |
4:00 |
|
300 Kč |
Vysoké Mýto – čerpací stanice BENZINA, ul. Husova |
4:45 |
|
300 Kč |
Litomyšl – čerpací stanice MOL, ul. Sokolovská, směr Svitavy |
5:10 |
|
300 Kč |
Svitavy – čerpací stanice OMV u Lidlu, ul. Kpt. Jaroše |
5:30 |
|
300 Kč |
Mohelnice – čerpací stanice MOL , ul. Třebovská |
6:10 |
|
300 Kč |
ck č. kormidlo |