pohádkový zámek Hluboká a Pelhřimov
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Pohádkový zámek Hluboká, královský Pelhřimov

 

4.5.

 

Program: Navštívíme zámek Hluboká a prohlédneme si město Pelhřimov. Po příjezdu do Hluboké nad Vltavou následuje prohlídka romanticko-gotického zámku Schwarzenbergů, jehož součástí je rozlehlý park, jízdárna a galerie. Prohlídka reprezentačních pokojů trvá přibližně hodinu a zahrnuje ranní salon, čítárnu, kuřácký salon, malou a velkou jídelnu, knihovnu spolu s osobními pokoji kněžny Eleonory a expozici zbraní – předsíň zbrojnice a zámeckou zbrojnici. Stěny a stropy interiérů jsou bohatě zdobeny dřevořezbami a obloženy ušlechtilým dřevem. Procházka parkem. Poté následuje odjezd do královského města Pelhřimova pro zájemce návštěva Muzea rekordů a kuriozit, které je jediné svého druhu ve Střední Evropě, zároveň je místem pro všechny věkové generace, od těch nejmenších až po ty nejstarší a věřte, že je zde co obdivovat! Jeden z nejkrásnějších pohledů na město a okolí se Vám otevře z výšky 30 metrů z ochozu vyhlídkové věže kostela sv. Bartoloměje, prohlídka města s průvodcem. Návrat ve večerních hodinách cca 20 hod.

 

Cena: 670,- Kč

 

V ceně zájezdu:            doprava autobusem, průvodce CK   

Cena nezahrnuje:         prohlídka zámku Hluboká - platí se při koupi zájezdu: Okruh reprezentační pokoje: dospělí 210 Kč (vstupné + rezervační poplatek), děti, studenti a senioři nad 65 let 150 Kč (vstupné + rezervační poplatek), děti do 6 let zdarma. Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov 150,- Kč /dospělý, senioři od 65 let 120,- Kč, děti 7-15 let 100,- Kč, vyhlídková věž v Pelhřimově 20,- Kč   

 

 

 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je  závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Prostějov             06.00 hl. nádr. st. H, 06.05 MHD Haná, 06.10 MHD Brněnská Posl. halíř

Vyškov                06.25 Duk. tř. gymnázium      

 

CA FTLZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

4.5.2019 670 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Hluboká
Copyright © 2017  VARIETA Travel