Dlouhé Stráně, Velké Losiny
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně se v roce 2005 zařadila mezi 7 největších divůČeské republiky. Prohlédneme si dolní i horní nádrž, podzemí elektrárny a v přednáškovém sále se zúčastníme přednášky a uvidíme krátký film o výstavbě a provozu této unikátní stavby. Celá prohlídka trvá přibližně 3 hodiny, pak se přesuneme do Velkých Losin, kde je možnost navštívit renesanční zámek a tradiční papírnu. Exkurze v elektrárně je zahrnuta v základní ceně zájezdu.

 

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná v Hodoníně kolem 3. hod. ranní a končí v Olomouci kolem 6. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. 

 

program:

ráno odjezd z jednotlivých nástupních míst  na Dlouhé stráně, exkurze v elektrárně, přejezd do Velkých Losin, možnost návštěvy papírny nebo zámku, v podvečerních  hodinách návrat zpět.

 

cena 580 Kč zahrnuje:

autobusovou dopravu z Olomouce, průvodce, exkurzi v přečerpávací elektrárně Dlouhé stráně, pojištění CK  proti úpadku.

cena nezahrnuje:

ostatní vstupy (papírna,  zámek Velké Losiny), příplatky za nástupní místo - Přerov 50 Kč, Kroměříž a Prostějov 100 Kč, Hodonín, Kyjov, Uherské Hradiště, Zlín 150 Kč, Brno a Břeclav 200 Kč, Frýdek - Místek a Ostrava 400 Kč.

CK KM TRAVEL

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

4.5.2019 580 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Dl.Stráně
zámek Losiny
Copyright © 2017  VARIETA Travel