eurovíkend v Istanbulu
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

  

Stručný program:

Procházka starým městem Sultanahmet – navštívíme slavný hipodrom

Navštívíme Modrou mešitu – jednu z nejslavnějších staveb na světě s 6 minarety, Bazilikovou cisternu – zde uvidíme mramorovou hlavu Medusy

Hagia Sophia – chrám Boží moudrosti., Galatskou věž s přenádherným výhledem na celý Zlatý roh.

palác Topkapi – palác sultánů, slavnou Klenotnici s oslňující sbírkou drahokamů, Harém, kde pobývaly sultánovy manželky a konkubíny, knihovnu Ahmeda III, expozici zbraní a brnění, sultánovy oděvy aj.

Egyptský bazar, uvidíme Novou mešitu. Velký bazar, ráji milovníků nákupů

možnost výletu lodí po Bosporu s překrásným výhledem na celé město  

cena FIRST MINUTE 11.990,-   

Cena zahrnuje: letenku tam a zpět, zavazadlo dle podmínek dané letecké společnosti, transfer na hotel a na letiště, 3x ubytování v hotelu 3* se snídaní, průvodce po celou dobu zájezdu, pojištění CK.

 

Cena nezahrnuje: příplatek za jednolůžkový pokoj 2.500 Kč/pobyt, komplexní pojištění 144 Kč, jízdné hromadnou dopravou, fakultativní výlet lodí cca 900 Kč (dle lodní společnosti), individuální vstupné do památek (viz. příplatky).

 

Předběžné ceny vstupného: Hagia Sophia 40 TL, Topkapi palác 40 TL plus volitelně vstup do harému 25 TL, výlet lodí po Bosporu (cena dle lodní společnosti), Bazilikova cisterna 20 TL (Vstupné bude zajištěno dle aktuálních možností pro zájemce dopředu – CK bude zájemce informovat o možnostech) 

 

Změna programu v důsledku nečekaných nebo nepředvídatelných okolností ve městě a během výletů vyhrazena. Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

Ck GRAND TR

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
20.9.2019 23.9.2019 14490 Kčobjednat
28.5.2020 31.5.2020 15990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Istanbul
Istanbul
Copyright © 2017  VARIETA Travel